طی دو ماه در سامانه خرید از کتابفروشی به ثبت رسید؛

خرید بیش از ۶۲ هزار نسخه کتاب از سوی ۱۰هزار نفر

بیش از ۱۰هزار نفر در بازه زمانی دو ماه ۶۲هزار و ۲۸۴ نسخه کتاب به مبلغ ۳۴ میلیارد و ۷۷۹ میلیون ریال از کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» خریدند.
خرید بیش از ۶۲ هزار نسخه کتاب از سوی ۱۰هزار نفر
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، ۱۰هزار و ۳۵ نفر از  ۵۵۱ شهر دربازه زمانی دو ماهه ۶۲هزار و ۲۸۴ نسخه کتاب به مبلغ ۳۴ میلیارد و ۷۷۹ میلیون ریال از ۲۳۷ کتابفروشی عضو سامانه خرید از کتابفروشی کتاب خریدند که یارانه پرداختی به خریداران سراسر کشور در مجموع ۷میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال بوده است.
 
 مردم شهرهای تهران، قم، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، کرج، رشت، زنجان، اراک و یزد به ترتیب بیشترین خریداران از کتابفروشی‌های عضو این سامانه بودند.
 
 این مدت ۱۰ کتابفروشی یارانه ۲۰ میلیون تومانی اختصاص یافته به کتابفروشی‌های عضو را در مرحله اول مصرف کرده و دوباره یارانه دریافت کرده‌اند. همچنین  ۲۴هزار و ۶۰۹ بسته کتاب در بازه زمانی دو ماه از شروع به کار سامانه خرید از کتابفروشی برای خریداران ارسال شد.
 
۱۵۲ هزار و ۸۱۲ عنوان کتاب که از سوی ۴هزار و ۶۴۹ ناشر منتشر شده توسط ۲۳۷ کتابفروشی در این سامانه بارگذاری شد و مجموع تعداد نسخه کتاب‌های عرضه شده از سوی کتابفروشی‌ها در این سامانه ۴میلیون و ۹۲۳ هزار و ۱۹۸ نسخه کتاب است.
 
خریداران می‌توانند با مراجعه به این سامانه به نشانی  c.ketab.ir ضمن ثبت‌نام، کتاب‌های مورد نظر خود را از کتابفروشی‌های عضو خریداری و با پرداخت صرفا هشت هزار تومان برای هر بسته پستی از هر نقطه کشور، کتاب‌‌های خود را در نشانی خود تحویل بگیرند.
 
 تاکنون بیشترین یارانه خرید به خریداران استان های تهران، قم، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، گیلان، مازندران، خوزستان، همدان، کرمان، یزد، سمنان، لرستان، زنجان، کرمانشاه، قزوین، کردستان، گلستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویر احمد و ایلام اختصاص پیدا کرده است.
 
مرکز پشتیبانی و پاسخگویی با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۰۹۸۹۸ برای پاسخگویی و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام، فروش و خرید کتاب از طریق «سامانه خرید از کتابفروشی» برای خریداران و کتابفروشان در نظر گرفته شده است.
کد مطلب : ۳۳۱۸۶۰
https://www.ibna.ir/vdciqzaput1apv2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال