مهلت ارسال آثار به دومین دوره جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» تمدید شد. این برنامه به کوشش اداره‌ کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود.
مهلت ارسال آثار به جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، دومین دوره جشنواره چندرسانه‌ای رسم سرخ با شعار نهضت هنری جهاد تبیین با همکاری ۳۳ نهاد و سازمان از ۲۲ تیر امسال در حال برگزاری است.

شرکت‌کنندگان در این دوره از جشنواره می‌توانند آثار خود را در بخش‌های اینفوگرافیک، موشن گرافیک، ویدئو ژورنال، بازی‌های رایانه‌ای و نرم‌افزار‌های موبایلی با موضوعات جهاد تبیین در حوزه ایثار و شهادت، بیانیه گام دوم انقلاب، قهرمان پروری، ایثار اجتماعی، دیپلماسی ایثار، خودباوری و همگرایی ملی و قدرت نرم تهیه و به دبیرخانه ارسال کنند.

فعالان و هنرمندان آثارِ چندرسانه‌ای که علاقه‌مند به شرکت در جشنواره رسم سرخ هستند، تا یک هفته آینده فرصت دارند برای نام‌نویسی و ارسال آثار خود به سایت نوید شاهد مراجعه کنند.

دومین جشنواره رسم سرخ در هر بخش سه برگزیده خواهد داشت و به نفرات اول تا سوم، در بخش‌های موشن گرافیک، بازی‌های رایانه‌ای و نرم افزار‌های موبایلی، افزون‌بر لوح و تندیس جشنواره، به ترتیب ۱۵۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون و ۷۰ میلیون ریال جایزه اهدا می‌شود.

همچنین به نفرات اول تا سوم بخش‌های اینفوگرافیک و ویدئو ژورنال افزون‌بر لوح و تندیس جشنواره، به ترتیب ۷۰ میلیون، ۵۰ میلیون و ۳۰ میلیون ریال جایزه اهدا می‌شود.
 
کد مطلب : ۳۳۱۷۸۷
https://www.ibna.ir/vdcg7q9wuak9wu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال