توسط کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی؛

آئین معرفی کتاب «من زینب تو هستم» برگزار می‌شود

آئین معرفی کتاب «من زینب تو هستم» نوشته معصومه محمدی امروز پنجشنبه ۱۰ آذرماه توسط کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
آئین معرفی کتاب «من زینب تو هستم» برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، آئین معرفی کتاب «من زینب تو هستم» نوشته معصومه محمدی امروز پنج شنبه ۱۰ آذرماه توسط کتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در قالب پنجشنبه‌های کتابخوانی برگزار می‌شود.

کتاب «من زینب تو هستم»، پنجمین کتاب از مجموعه کتاب‌های خاطرات شفاهی انتشارات ۲۷ بعثت است که براساس روایت خواهر شهید سعید نامدار از دوران دفاع مقدس برادرش به قلم معصومه محمدی نگاشته شده و در مردادماه ۱۴۰۰ چاپ و منتشر شده است.

این کتاب عشق و ایثار مرارت‌های خواهری را به تصویر کشیده که بعد از شهادت و اسارت برادرانش دیگر به زندگی قبل خود بازنگشت. زینب‌وار پای عشق خواهر و برادری‌اش ایستاد.

شهیدی که در بطن کتاب جاری است، یکی از حُرهای دفاع مقدس است که صبر و وفای خواهرش را رسانه‌ای کرد تا همه بدانند زینب‌ها در همه تاریخ کعبه رنجند.

شهید سعید(رستم) نامدار، تخریبچی لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله(ص) در تاریخ ۲۵ آبان سال ۱۳۶۱ در عملیات زین العابدین(ع) منطقه سومار - مندلی به فیض شهادت نائل شد.

این مراسم پنجشنبه ۱۰ آذر از ساعت ۱۱ در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۳۲۹۵۰۸
https://www.ibna.ir/vdce7o8xvjh8wni.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401