معدنی پور در هفتاد و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد:

پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی در اولویت قرار داده شود

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران خواستار در اولویت قراردادن پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی در مناطق مختلف تهران بر اساس پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌ها شد.
پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی در اولویت قرار داده شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، هفتاد و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با حضور اعضای کمیسیون و شهرداران مناطق 8 و 16 شهرداری تهران و معاونان فرهنگی و برنامه‌ریزی این مناطق تشکیل شد.

در این جلسه عملکرد برنامه و بودجه مصوب 1401 شهرداری‌های مناطق 8 و 16 مورد بررسی قرار گرفت. در جریان این نشست، نرگس معدنی پور، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از شهرداران حاضر در این جلسه خواست تا پروژه های فرهنگی و اجتماعی در اولویت فعالیت‌ها قرار گیرد.

وی گفت: حوزه عمران در مناطق باید پروژه های فرهنگی و اجتماعی را به سرانجام برسانند تا از این طریق خللی به عملکرد معاونت اجتماعی وارد نشود؛ ضرورت دارد تا پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌ها در حوزه فرهنگی و اجتماعی در سطح مناطق تقویت شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی دچار فرسودگی شده‌اند، گفت: ما با یکسری مراکز فرسوده رو به‌رو هستیم منتهی همه را نمی‌توانیم طی یکسال رسیدگی و اصلاح کنیم لذا ضرورت دارد بر اساس اولویت رسیدگی لازم صورت گیرد.

وی در پایان گفت: تمام زیرساخت‌های مناطق همگی فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی هستند بنابراین از شهرداران مناطق توقع داریم که اهتمام بیشتری نسبت به این زیرساخت‌ها داشته باشند.
کد مطلب : ۳۲۹۴۰۱
https://www.ibna.ir/vdcgzy9wqak9xt4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده جایزه کتاب سال