?> ?> مردی که زبان کبوترها را می‌دانست | ایبنا
توسط انتشارات «راه یار» منتشر شد

مردی که زبان کبوترها را می‌دانست

کتاب کودک «مردی که زبان کبوترها را می‌دانست» توسط انتشارات «راه یار» و با همکاری بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سلیمانی، چاپ و روانه بازار نشر شد.
مردی که زبان کبوترها را می‌دانست
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب کودک «مردی که زبان کبوترها را می‌دانست» به نویسندگی نازنین صابری بهداد و تصویرگری لیلا حیدری، توسط انتشارات «راه یار» و با همکاری بنیاد حفظ و نشر آثار شهید قاسم سلیمانی، چاپ و روانه بازار نشر شد.

«مردی که زبان کبوترها را می‌دانست»؛ داستانی کودکانه درباره عملیات شکست محاصره شهر آمرلی عراق توسط سلیمانی است که به کوشش مجموعه «خانه همبازی» و با حمایت بنیاد مکتب حاج قاسم تهیه شده است.

شهر ۲۰هزار نفری آمرلی در حومه جنوبی استان کرکوک عراق در سال ۲۰۱۴ در محاصره کامل گروه تروریستی داعش قرار داشت اما بعد از ۸۹روز مقاومت دلاورانه زنان و مردان این شهر در نهم شهریورماه 93، با فرماندهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و به دست نیروهای حشد الشعبی آزاد شد.

کتاب «مردی که زبان کبوترها را می‌دانست»؛ در 24صفحه رنگی، شمارگان 1000نسخه و قیمت 40هزار تومان منتشر شده است و علاقمندان علاوه بر کتاب‌فروشی‌ها می‌توانند از طریق سایت و صفحات مجازی ناشر به نشانی raheyarpub.ir  نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند.


لازم به ذکر است در روزهای اخیر نیز دو کتاب کودک «سیب آخر»؛ داستانی کودکانه درباره کمک‌رسانی حاج قاسم در سیل خوزستان و «قهرمان به شکل خودم» درباره رشادت‌های حاج قاسم به نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت توسط انتشارات «راه یار» منتشر شده است.

پیشتر نیز چهار کتاب داستان و رنگ‌آمیزی «فردا رو ما می‌سازیم»؛ روایت پیشرفت‌های کشور برای کودکان و دو کتاب شعر و رنگ‌آمیزی «فر و فر و فر صدا میاد» و «یک دونه نون و صد دونه نون» درباره مشارکت کودکان در فعالیت‌های پیشتیبانی دفاع مقدس و مقابله با کرونا با همکاری «خانه همبازی» و انتشارات «راه یار» منتشر شده بود.
کد مطلب : ۳۲۹۳۷۲
https://www.ibna.ir/vdcd5n0sxyt0xs6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه شهید سردار سلیمانی