هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی با هدف گفتمان‌سازی، تولید علم و نظریه‌پردازی، تضارب اندیشه‌ها و ارتباط مستمر با جامعه‌ علمی، آبان ۱۴۰۲ در ایران برگزار می‌شود.
فراخوان هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، فراخوان هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی منتشر شد. مهلت ارسال چکیده مقاله تا ۱۵ اسفندماه امسال مهلت ارسال اصل مقاله تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ است.

متن این فراخوان بدین شرح است: این فراخوان با هدف گفتمان‌سازی، تولید علم و نظریه‌پردازی، تضارب اندیشه‌ها و ارتباط مستمر با جامعه‌ علمی، هفتمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، آبان ۱۴۰۲ در ایران و در محورهای کلی ذیل برگزار می‌شود:

محورهای میان‌رشته‌ای:
فلسفه و روش‌شناسی علوم انسانی اسلامی
مدیریت تحول علوم انسانی
تمدن نوین اسلامی
قرآن و علوم انسانی
آینده پژوهی علوم انسانی

محورهای رشته‌ای:
اقتصاد اسلامی
تعلیم و تربیت اسلامی
ارتباطات و جامعه‌شناسی اسلامی
روانشناسی اسلامی
علوم سیاسی اسلامی
فقه و حقوق اسلامی
مدیریت اسلامی
معماری و شهرسازی اسلام

تلاش دبیرخانه کنگره آن است که مقالات پذیرفته شده، قبل از انتشار در مجموعه مقالات کنگره، در مجلات علمی پژوهشی منتشر شود. به عنوان مثال فصلنامه‌ «تحقیقات بنیادین علوم انسانی» وابسته به مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا و مجمع عالی علوم انسانی اسلامی یکی از مجلات مرتبط با دبیرخانه‌ کنگره است.

در طول دوره‌ فراخوان، مقالات ارسالی حداکثر تا سه ماه تعیین تکلیف می‌شوند و بلافاصله به مقالات پذیرفته شده گواهی اعطا می‌شود. ارسال مقاله فقط از طریق سایت کنگره امکان‌پذیر است و مقالاتی که از طریق ایمیل ارسال شوند، بررسی نخواهند شد.
کد مطلب : ۳۲۹۳۰۱
https://www.ibna.ir/vdcfx1dmyw6d0ma.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401