«چطور از دست یک هیولا خلاص شویم» منتشر شد؛

کتابی طنز برای خواهر و برادرهای بزرگ‌تر

کتاب مصور «چطور از دست یک هیولا خلاص شویم» به نویسندگی شارلوت اُفسِی و ترجمه نازنین سودعلیزاده که با مضمونی طنز به واکنش خواهر و برادرهای بزرگ‌تر به حضور فرزندان جدید خانواده می‌پردازد، از سوی کتاب‌های زرافه روانه بازار نشر شد.
کتابی طنز برای خواهر و برادرهای بزرگ‌تر
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ کتاب «چطور از دست یک هیولا خلاص شویم» تلاش دارد با داستانی روان و تصاویری جذاب، برداشتی طنزآمیز از واکنش‌ خواهر و برادرهای بزرگ‌تر به آمدن فرزندان جدید در خانه داشته باشد و فضای جالبی از روابط خواهر و برادری را نشان ‌دهد.

در این داستان، نویسنده تلاش کرده است تا نکاتی مانند به اشتراک‌گذاری، شفقت و عشق به یکی از اعضای جدید خانواده را به‌صورت غیرمستقیم آموزش دهد. درواقع می‌توان گفت هر خواهر و برادر بزرگ‌تری احساس دختر کوچولوی این کتاب را در زمانی تجربه کرده‌اند و این موضوع نشان می‌دهد که این داستان، تصدیق شیرین و خنده‌دار یک احساس جهانی است و یادآوری می‌کند که همه روابط نیاز به زمان دارند؛ چه با یک هیولا سروکار داشته باشید چه با یک نوزاد!

شارلوت اُفسِی از نویسندگان شناخته شده حوزه کودک، در حال حاضر با همسر و دو فرزند کوچکش در لس‌آنجلس زندگی می‌کند. او امیدوار است که بتواند با نوشتن این داستان‌ها، کودکان را بخنداند، حس کنجکاوی آن‌ها را برانگیزد و دنیایی جادویی ایجاد کند تا خوانندگان کتاب‌هایش بارها و بارها به سراغ این داستان بروند.

کتاب مصور «چطور از دست یک هیولا خلاص شویم» به نویسندگی شارلوت افسی، تصویرگری ریا ژای و ترجمه نازنین سودعلیزاده، در 32 صفحه برای گروه سنی ب (سال‌های آغاز دبستان) از سوی کتاب‌های زرافه (دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای‌ شرق) منتشر شده است.
کد مطلب : ۳۲۶۵۷۴
https://www.ibna.ir/vdcefp8xejh8wni.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب