با عنوان «خواندن دیجیتال؛ پیوندهای اجتماعی و پیامدهای فرهنگی»:

پنجمین جلسه از سلسله وبینارهای فراملی برگزار می‌شود

پنجمین جلسه از سلسله وبینارهای فراملی «خواندن دیجیتال و ادبیات الکترونیک» با عنوان «خواندن دیجیتال؛ پیوندهای اجتماعی و پیامدهای فرهنگی» امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور برگزار می‌شود.
پنجمین جلسه از سلسله وبینارهای فراملی برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، پنجمین جلسه از سلسله وبینارهای فراملی «خواندن دیجیتال و ادبیات الکترونیک» با عنوان «خواندن دیجیتال؛ پیوندهای اجتماعی و پیامدهای فرهنگی» به دبیری هما یزدانی، کارشناس پژوهش نهاد امروز چهارشنبه ۳۰ شهریور برگزار می‌شود.

ماریان ولف (Maryanne Wolf)، استاد دانشکده آموزش و علوم اطلاعات دانشگاه UCLA و متخصص نارساخوانی و سوادآموزی و سیامک محبوب، دکترای علم اطلاعات و دانش شناسی از دانشگاه خوارزمی و استادیار گروه علوم داده و هوش مصنوعی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، سخنرانان این نشست هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند امروز ۳۰ شهریورماه ساعت ۱۳ از طریق صفحه اسکای روم به آدرس skyroom.online/ch/researchpl/webinar در این برنامه شرکت کنند.

همچنین صفحه آپارات نهاد www.aparat.com/iranpl، پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد www.iranpl.ir و صفحه اینستاگرام نهاد @iranlibraries به صورت زنده این برنامه را پوشش می‌دهند.
کد مطلب : ۳۲۶۵۶۹
https://www.ibna.ir/vdciqqap3t1arw2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پیاده‌روی اربعین 1401