طی همکاری فرهنگسرای رسانه و بنیاد روایت فتح

پویش کتابخوانی «دلتنگ نباش» آغاز شد

همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس، پویش کتابخوانی با محوریت کتاب «دلتنگ نباش» به همت بنیاد روایت فتح , فرهنگ سرای رسانه و بنیاد قرآن آغاز شد. 
پویش کتابخوانی «دلتنگ نباش» آغاز شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، 31 شهریورماه سالروز آغاز جنگ تحمیلی است که به پاس گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای دفاع مقدس، با عنوان هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است. 

به همین مناسبت،‌ بنیاد روایت فتح با مشارکت فرهنگسرای رسانه و بنیاد قرآن، پویش کتابخوانی جدیدی را براساس کتاب ارزشمند «دلتنگ نباش» برگزار می‌کنند. این پویش در راستای معرفی الگوهای ناب از دل گنجینه‌های دفاع مقدس و ارتقای فرهنگ مطالعه در کشور راه‌اندازی شده و جوایز نفیسی را برای نفرات برتر درنظر گرفته است. 

کتاب دلتنگ نباش، خاطراتی از شهید روح الله قربانی، جلد چهاردهم از مجموعه مدافعان حرم به قلم زینب مولایی است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.

این کتاب ضمن مروری بر خاطرات این شهید مدافع حرم، ابعاد جدیدتری از زندگی خانوادگی و اجتماعی او را به رشته تحریر درآورده است. 

این کتاب فاخر در سال 1398 مورد عنایت رهبر معظم انقلاب قرار گرفت و ایشان تقریظی بر این کتاب نوشتند. 

براساس این گزارش، این پویش فعالیت خود را از امروز آغاز کرده و تا 7 مهرماه ادامه خواهد داشت. جوایز نفیس و سفر به مشهد مقدس برای نفرات برتر این پویش درنظر گرفته شده است. 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این پویش می‌توانند به سایت «کتاب جنگ» به آدرس www.Ketabjang.com مراجعه کنند.
کد مطلب : ۳۲۶۳۵۱
https://www.ibna.ir/vdchm-nxz23nixd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401