مراسم رونمایی از کتاب «جلوه‌های مدنیت در عهدنامه علوی» یکی از آثار مجموعه «مطالعات پیرامون عهدنامه امام علی علیه السلام به مالک اشتر» در فرهنگسرای رسانه رونمایی می‌شود. 
کتاب «جلوه‌های مدنیت در عهدنامه علوی» رونمایی می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، مراسم رونمایی از کتاب «جلوه‌های مدنیت در عهدنامه علوی» (الحقوق المدینة السیاسیه) جدیدترین اثر حجت‌الاسلام سیدنبیل حسنی به همت فرهنگسرای نهج البلاغه و فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

در این مراسم، علاوه بر نویسند، حجت السلام سیدمحمد تقی رهبر رئیس مؤسسه ترویج علوم فرهنگ نهج‌البلاغه ایران مهمان برنامه است و درباره عمق ژرفای نهج‌البلاغه سخنرانی می‌کند. فاطمه نانی‌زا‪د شاعر آیینی این جلسه است و هم‌چنین جمعی از اهالی ادب، فرهنگ و رسانه مهمان برنامه است. مهدی عباس‌نژاد اجرای این جلسه را برعهده دارد. این کتاب یکی از آثار مجموعه «مطالعات پیرامون عهدنامه امام علی علیه السلام به مالک اشتر» است که به زبان عربی منتشر شده و توسط حسن رحمانی به فارسی ترجمه شده است.

حجت الاسلام سیدنبیل حسنی مسئول بخش مطالعات و تحقیقات اسلامی در آستانه مقدسه حسینیه و رییس موسسه علوم نهج البلاغه عراق است که در ذیل همکاری با معاونت پژوهشی عتبه حسینی در کربلا تألیفات متعددی داشته است. از جمله این آثار می‌توان به کتاب‌های «الجمال في عاشوراء»، «المولود في بيت‌الله الحرام» و ... اشاره کرد. 

مراسم رونمایی روز یکشنبه 6 شهریورماه از ساعت 10 تا 12 در سالن یونس شکرخواه فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. 
کد مطلب : ۳۲۵۵۹۴
https://www.ibna.ir/vdcf1tdmjw6d0ta.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401