مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طی حکمی یاسر تقوی گیلوان را به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گیلان منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل جدید کتابخانه‌های عمومی گیلان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در این پیام آمد ه است: «نظر به تعهد، مسئولیت‌پذیری و شایستگی‌های فرهنگی و اجرایی جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ شما را به مدت دو سال به سمت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رییس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گیلان منصوب می‌کنم.

بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همه مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آنهاست. انجام این وظیفه خطیر و دلپذیر، که به‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است، مستلزم توجه همدلانه و آگاهانه به نکاتی است که بر رعایت آن‌ها در طراحی و اجرای برنامه‌ها تأکید دارم: توجه به برنامه‌ریزی و تعیین اهداف و بسیج امکانات برای تحقق آن‌ها، سازماندهی وظایف ستاد به‌منظور ایجاد بهره‌وری و مشارکت در کارکنان، کنترل فرایند و نظارت هدفمند و صمیمانه بر آن‌ها، توجه ویژه به خدمت‌رسانی به اعضا و ارتباط نزدیک با مردم، استفاده از ظرفیت سرمایه انسانی، ارتباط صمیمانه با کتابداران و تلاش برای تسهیل در انجام وظایف ایشان، هم‌افزایی با دیگر مراکز و دستگاه‌های فرهنگی استان به‌ویژه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان و هدایت به‌هنگام و مسئولانه ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان به‌منظور توسعه جغرافیایی و فرهنگی کتابخانه‌ها.

روز‌آمدی و کارآمدی برآمده از انجام وظایف مذکور، نویدبخش تحقق بنیادی‌ترین وظیفه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، یعنی ترویج فرهنگ کتاب، کتابخوانی و دانایی است.

برای شما در انجام بسامان وظایف سازمانی از درگاه خداوند مهربان توفیق می‌طلبم و امیدوارم اعتماد نهاد کتابخانه‌ها به جنابعالی، پاسخی سزاور شأن مردم شریف آن مرز و بوم بیابد؛ بفضله و کرمه.

یاسر تقوی، پیش از این به‌عنوان معاون اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان مشغول به فعالیت بود.
کد مطلب : ۳۲۵۲۶۹
https://www.ibna.ir/vdcepn8xojh8wwi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب