?> ?> پویش کتابخوانی «هم‌خوان» با محوریت کتاب «پیامبر بی‌معجزه» برگزار می‌شود | ایبنا
اولین دوره پویش کتابخوانی «هم‌خوان» با محوریت کتاب «پیامبر بی‌معجزه» از سوی انتشارات صاد برگزار می‌شود.
پویش کتابخوانی «هم‌خوان» با محوریت کتاب «پیامبر بی‌معجزه» برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ به نقل از دبیرخانه پویش کتابخوانی «هم‌خوان»، نخستین دوره این پویش، از پنجشنبه (27 مردادماه)، برابر با بیستم ماه محرم، تا شنبه (26 شهریورماه)، مصادف با بیستم ماه صفر، با محوریت کتاب «پیامبر بی‌معجزه» به همت انتشارات صاد، برگزار می‌شود.

کتاب «پیامبر بی‌معجزه»، نوشته محمدعلی رکنی، سال گذشته به مرحله نهایی بخش داستان بلند و رمان چهاردهمین جایزه ادبی «جلال آل احمد» راه یافت و نامزد دریافت جایزه شد. این اثر، داستان روحانی مبلغی است که به همراه همسرش در ایام محرم عازم تبلیغ است و بین راه گرفتار اشرار می‌شوند. این گرفتاری شروع ماجرایی پر افت‌وخیز برای این طلبه است. 

رکنی، اولین رمانش را در ۳۳ سالگی با نام «سنگی که نیفتاد» نوشت و برگزیده کتاب سال جشنواره شهید حبیب غنی‌پور شد. او یکی از چهار نویسنده‌ای بود که سه سال قبل با رأی مردمی در بخش آتیه داستان ایرانی انتخاب شد و جایزه جلال آل احمد را در دوره یازدهم دریافت کرد. کسب رتبه نخست بخش کودک‌ونوجوان جشنواره «خاتم» و برگزیده‌شدن در جشنواره‌های «اشراق» و «هنرهای آسمانی» و «کنگره ملی داستان روحانیت و دفاع مقدس» هم در کارنامه این نویسنده، ثبت شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب و شرکت در مسابقه می‌توانند عدد 1 را به 1000303132 ارسال، یا به نشانی www.hamkhaan.ir  مراجعه کنند.

برای شرکت‌کنندگان در این پویش، سه جایزه‌ سفر به عتبات عالیات همراه با خانواده، 313 کد تخفیف 80 درصدی برای دریافت نسخه الکترونیک و صوتی کتاب‌های انتشارات صاد و اشتراک یکساله فیدیبو برای 72 نفر درنظر گرفته شده است.
کد مطلب : ۳۲۵۱۷۸
https://www.ibna.ir/vdcd5k0sjyt0xf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خاکریز کتاب