کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کتاب شهید «نوروزعلی یزدانخواه» چاپ می شود

2 تير 1401 ساعت 12:35

مسئول بسیج کارگری و کارخانجات سپاه از چاپ زندگی‌نامه شهید شاخص جامعه کارگری کشور خبر داد. 


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سید جواد حسینیان، مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه کربلا ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای جامعه کارگری و بزرگداشت نام شهید «نوروزعلی یزدانخواه» به انتخاب این شهید به عنوان شهید شاخص جامعه کارگری کشور اشاره کرد و افزود: ستاد یادواره این شهید با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران تشکیل شده است. 

وی افزود: چند برنامه محوری را با محوریت این شهید اهل فریدونکنار در استان خواهیم داشت؛ همچنین تمام برنامه های فرهنگی مراکز تولیدی و صنعتی و ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها و بسیج جامعه کارگری با محوریت این شهید شاخص برگزار خواهد شد.

 وی از برگزاری ۳یادواره شهرستانی و یک یادواره استانی همزمان با هفته دفاع مقدس در فریدونکنار خبر داد و افزود: یادواره ملی نیز نهم دی ماه سال جاری همزمان با سالروز شهادت این شهید والامقام با حضور مسئولین کشوری و لشکری برگزار می شود.

 حسینیان یاد آورشد: برگزاری محفل انس با قرآن، تهیه کتاب زندگینامه این شهید والامقام، تهیه کتاب صوتی شهید «نوروزعلی یزدانخواه» و برگزاری شب خاطره این شهید در شهرستان فریدونکنار همزمان با هفته بسیج نیز در دستور کار قرار دارد.


کد مطلب: 323201

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/323201/کتاب-شهید-نوروزعلی-یزدانخواه-چاپ-می-شود

ایبنا
  https://www.ibna.ir