دبیر اجرایی جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد:

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جایزه شهید سلیمانی تمدید شد

دبیر اجرایی جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد خبر داد.
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جایزه شهید سلیمانی تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، حسن علایی فعال، دبیر اجرایی دومین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار برای جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی رو به اتمام است، گفت: تاکنون بیش از 60 درصد کتاب‌های منتشر شده در سال 1399 و 1400 به دبیرخانه ارسال شده است و آن‌ها را جمع‌آوری کرده‌ایم.
 
وی از درخواست برخی از پژوهشگران، نویسندگان و ناشرین برای تمدید مهلت آثار به جشنواره شهید سلیمانی گفت و بیان کرد: در ارتباطاتی که با این عزیزان داشته‌ایم، متوجه شدیم که برخی از آن‌ها در جریان فراخوان قرار نگرفته‌اند. به همین علت آن‌ها از دبیرخانه درخواست تمدید مهلت ارسال آثار را داشته‌اند تا بتوانند آثار خود را به‌موقع برسانند.
 
دبیر اجرایی جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: با توجه به اینکه بنای دست‌اندرکاران جایزه شهید سلیمانی بر جمع‌آوری حداکثری آثار است، لذا دبیرخانه جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی مدت ارسال آثار را تا دو ماه آینده یعنی تا پایان مردادماه تمدید کرده است.
 
وی متذکر شد: همچنین آثار رسیده در موعد مقرری که اعلام شده بود و در این مرحله جمع‌آوری شده است توسط داوران مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و امر ارزیابی متوقف بر مهلت دوباره برای ارسال آثار نخواهد شد بلکه مهلت تمدید شده ایجاد فرصتی برای ناشرین و پژوهشگرانی است که به هر علت در جریان فراخوان نبوده و موفق به ارسال آثار خود نشده‌اند.
 
علایی فعال در باره پایان‌نامه‌ها نیز گفت: اکثر پایان‌نامه‌های دکتری سال‌های 1399 و 1400 شناسایی شده‌اند و در حال حاضر با مراکز دانشگاهی تعاملاتی را داشته‌ایم تا این پایان‌نامه‌ها را به دبیرخانه ارسال کنند.
 
دبیر اجرایی دومین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت در خاتمه گفت: پژوهشگران، نویسندگان و ناشرین می‌توانند آثار پژوهشی خود طی سه نسخه به آدرس دبیرخانه جایزه شهید سلیمانی ارسال نمایند.
کد مطلب : ۳۲۳۰۸۱
https://www.ibna.ir/vdcevx8xzjh8w7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران