مجموعه‌ کتاب‌های «در 30 ثانیه» در شش جلد شامل مجموعه مفاهیم و نظریه‌های مختلف، از سوی نشر شهر عرضه شد.
«در 30 ثانیه» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی باغ کتاب تهران، کتاب‌های «در 30 ثانیه» مجموعه‌ کتاب‌هایی برای آشنایی مختصر و مفید با برخی مفاهیم، نظریه‌ها، دستاورد‌ها یا موضوعات کلیدی است که ممکن است به گوشتان خورده باشد. تاکنون شش جلد از مجموعه‌ کتاب‌های «در 30 ثانیه» منتشر شده است که شامل «یونان باستان»، «اقتصاد»، «فلسفه»، «قرن بیستم»، «عکاسی» و «روان‌شناسی» می‌شود.

در جلد‌های «یونان باستان» درباره‌ دستاورد‌های مهم تمدن یونان، در «اقتصاد» درباره‌ی نظریه‌های تفکربرانگیز تاریخ، در «فلسفه» درباره‌ موضوعات عمیق فلسفی، در «عکاسی» درباره‌ی موضوع‌های اساسی از دنیای عکاسی، در «روان‌شناسی» درباره‌ نظریه‌های تأمل برانگیز روان‌شناسی و در «قرن بیستم» درباره‌ رویداد‌ها و ایده‌های مهم قرن بیستم می‌خوانید.

نگارش جلد‌های مختلف مجموعه «در 30 ثانیه» را گروهی از متخصصان همان حوزه برعهده داشته‌اند و 50 نکته‌ مهم درباره یک مبحث به اختصار و به گونه‌ای قابل درک برای مخاطب توضیح داده شده است.

در مجموعه کتاب‌های «در 30 ثانیه»، هر صفحه به توضیح یک مفهوم مهم، زندگی‌نامه‌های مختصر از شخصیت‌های تأثیرگذار و خلاصه‌ای از محتوای مورد بحث آورده شده است. همچنین هر جلد از این مجموعه با استفاده از تصاویر متعدد، تلاش کرده است تا به درک مخاطب از موضوع کمک کند.

«نشر شهر» پیش از این، 13 جلد از سری کتاب‌های «در چند دقیقه» را ترجمه و منتشر کرده است که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و برخی از کتاب‌های این مجموعه تاکنون چند مرتبه تجدید ‌چاپ شده‌اند.

مجموعه کتاب‌های «در 30 ثانیه» بین 155 تا 156 صفحه است. این کتاب‌ها در قطع وزیری و با قیمت 69 هزار تومان توسط مؤسسه «نشر شهر» وارد بازار نشر شده است. به‌زودی کتاب‌های جدیدتری از این مجموعه منتشر می‌شود.

مجموعه کتاب‌های «در 30 ثانیه» را می‌توانید از باغ کتاب تهران، کتاب‌فروشی‌ها، فروشگاه اینترنتی باغ کتاب و فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری کنید.
کد مطلب : ۳۲۲۹۶۸
https://www.ibna.ir/vdch-inx623niwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران