در راستای سیاست دولت مردمی و با هدف بسط عدالت فرهنگی در کشور؛

مشاور امور فرهنگی و اجتماعی مناطق محروم وزارت فرهنگ منصوب شد

در راستای سیاست‌های دولت مردمی و با هدف بسط عدالت فرهنگی در سراسر کشور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد مقیمی را به‌عنوان مشاور امور فرهنگی و اجتماعی مناطق محروم این وزارتخانه منصوب کرد.
مشاور امور فرهنگی و اجتماعی مناطق محروم وزارت فرهنگ منصوب شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به احمد مقیمی آمده است:
 
«جناب آقای احمد مقیمی
 
نظر به شایستگی، تعهد و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر در امور فرهنگی و  اجتماعی مناطق محروم» منصوب می‌شوید.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال و با تکیه بر تجربه و  دانش خود در جهت  نیل به  اهداف  بلند فرهنگی تلاش و  کوشش وافر نمایید.
 
مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانۀ حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از خداوند منّان خواستارم.»
 
از جمله سوابق علمی و مدیریتی مقیمی می توان به  حضور و مدیریت در اردوهای فرهنگی و جهادی در بسیاری از مناطق محروم کشور و همچنین عضویت در هیأت امنای خیریه فرهنگی دینی ناصرین (ویژه مناطق محروم کشور) اشاره کرد.
 
وی در کارنامه کاری خود دبیری قرارگاه فرهنگی اجتماعی ویژه حوادث غیرمترقبه و محرومیت زدایی  استان اصفهان، عضویت در ستاد هماهنگی امور خیریه استان اصفهان، عضو شورای هماهنگی و برنامه ریزی جبهه مردمی سلامت و دبیری جامعه مبلغین انقلاب اسلامی را دارد.
 
ازجمله سوابق علمی و پژوهشی مقیمی می‌توان به تدریس در مدارس و دانشگاه‌های کشور، کارشناسی حوزه تاریخ اسلام، انقلاب اسلامی، مهدویت و آینده‌پژوهی صدا و سیمای مرکز اصفهان، مدیر پروژه‌های آموزشی پژوهشی در موضوعات فرهنگی اجتماعی اشاره کرد.
 
وی همچنین عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان۱۴۰۰ و عضو شورای هماهنگی مجمع نیروهای انقلاب استان اصفهان بوده است.
 
گفتنی است، انتصاب مقیمی به‌عنوان مشاور امور فرهنگی و اجتماعی منطق محروم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست‌های کلی دولت مردمی درخصوص محرومیت‌زدایی و  شعار تحول و عدالت‌محوری دولت مردمی و  همچنین برنامه‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بسط عینی عدالت فرهنگی در کلیه مناطق  محروم و کم‌برخوردار کشورمان صورت گرفته است.
کد مطلب : ۳۲۱۹۵۶
https://www.ibna.ir/vdcdkf0s9yt0xn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در خیمه کتاب