مصلای بزرگ امام خمینی(ره)، محل برگزاری بخش حضوری سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بعد از یک روز تعطیلی 28 اردیبهشت‌ماه بازگشایی می‌شود.
بازگشایی نمایشگاه کتاب تهران بعد از یک روز تعطیلی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، فعالیت بخش حضوری نمایشگاه کتاب تهران که سه‌شنبه (27 اردیبهشت‌ماه) به‌دلیل آلودگی هوا و تصمیم مراجع ذی‌ربط، تعطیل اعلام شده بود از چهارشنبه (28 اردیبهشت‌ماه) به فعالیت عادی خود باز می‌گردد. عموم مردم می‌توانند از ساعت 10 صبح تا 20 با حضور در مصلی امام خمینی (ره) تهران از نمایشگاه بازدید کنند. 

علی رمضانی، قائم‌مقام و سخنگوی نمایشگاه درباره تمدید یا عدم تمدید این دوره از نمایشگاه به دلیل تعطیلی یک روزه ناشی از آلودگی هوا گفت: «از آنجایی که نمایشگاه با همکاری 70 دستگاه و نهاد ملی،‌ استانی و شهری برگزار می‌شود به همین جهت تصمیم‌گیری درباره تمدید این رویداد فرهنگی نیازمند همکاری و هماهنگی همه این دستگاه‌هاست تا ابعاد مختلف موضوع سنجیده شود. لذا بعد از این هماهنگی‌ها در صورتی که تصمیم به تمدید نمایشگاه گرفته شود در مورد آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.» 

سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir ادامه دارد.
کد مطلب : ۳۲۱۸۳۶
https://www.ibna.ir/vdcae6nei49nua1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران