معاون تولید انتشارات آستان قدس رضوی خبر داد؛

تمرکز «به‌نشر» در سال‌های اخیر در حوزه ادبیات دینی است

سید‌احمد میرزاده با بیان اینکه به نشر در سال‌های اخیر تمرکز خود را در حوزه ادبیات دینی گذاشته گفت: ادبیات دینی به معنای صحیح کلمه، مجموعه آثاری است که هم از قوت ادبی برخوردارند و هم در چهارچوب ارزش‌های مکتب اهل بیت(ع) تولید شده است.
تمرکز «به‌نشر» در سال‌های اخیر در حوزه ادبیات دینی است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در خراسان‌رضوی و به نقل از روابط عمومی به‌نشر از سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید احمد میرزاده ادامه داد: این کتاب‌ها در قالب رمان و داستان برای گروه سنی کودک ، نوجوان و بزرگسال متناسب با نیاز و دغدغه‌های آنان طراحی شده است. خوشبختانه استقبال از این کتاب‌ها در نمایشگاه خوب بوده و بعضی از آنها بارها تجدید چاپ شده اند.

میرزاده تاکید کرد: تمرکز به‌نشر بیشتر‌ در حوزه کتاب کودک و نوجوان و ادبیات دینی است و ما برای اولین بار رمان‌هایی که در حوزه ادبیات دینی داشتیم را به این نمایشگاه آورده‌ایم.

معاون تولید انتشارات آستان قدس رضوی درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: بعد از حدود دو سال تعطیلی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تمام دوست داران کتاب حس خیلی خوبی نسبت به بازگشایی این نمایشگاه دارند.

وی درادامه تاکید کرد: ما در به‌نشر در سال‌های اخیر تجربه خیلی خوبی در رابطه با برگزاری نمایشگاه‌های مجازی کتاب داشتیم و از آن تجربیات در این نمایشگاه استفاده می‌کنیم.

میرزاده خاطرنشان کرد: در واقع نمایشگاه فرصتی برای دیدار نویسندگان و ناشران با یکدیگر و نیز با  مخاطبان کتاب  است. فکر می‌کنم که این شیوه تلفیق نمایشگاه حضوری و  مجازی که در این دوره وجود دارد، شیوه‌ای خوب برای ادامه این راه است.

معاون تولید انتشارات آستان قدس رضوی گفت: به نظر می‌رسد که هرچه  از نمایشگاه می‌گذرد، استقبال مردم از نمایشگاه  بیشتر می‌شود.

میرزاده افزود: ما برای عرضه کتاب‌هایمان در فضای مجازی و خرید غیرحضوری، سایت به نشر را داریم و امکان عرضه کتاب به مخاطبان در این سایت وجود دارد.

یادآور می‌شود به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با بیش از 2 هزار عنوان کتاب در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران در دو غرفه عمومی؛ شبستان اصلی، راهروی ۲۷، شماره ۱۱ و غرفه کودک ونوجوان (کتاب‌های پروانه‌ای) ؛ سالن شمالی کودک و نوجوان، بخش A ، راهروی یک، آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است. همچنین بازدید و خرید آثار به‌نشر از نمایشگاه مجازی در سامانه ketab.ir  نیز در این ایام امکان‌پذیر است.
کد مطلب : ۳۲۱۷۱۴
https://www.ibna.ir/vdcfyydmjw6d0ea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران