مراسم رونمایی از «راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان»، نوشته غلامعلی کیومرثی در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود. 
رونمایی از «راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان» در نمایشگاه کتاب
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این مجموعه با هدف تدوین یک شیوه‌نامه و راهنمای کاربردی طبقه‌بندی و چیدمان کتاب در فروشگاه‌های بزرگ نوشته شده و حاصل سال‌ها کار و تجربه نویسنده، غلامعلی کیومرثی با موضوعات مرتبط با ادبیات کودک و طبقه‌بندی‌های رایج علم کتابداری است. 

اگرچه موضوع اصلی «راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان» به روش طبقه‌بندی و چیدمان کتاب در فروشگاه‌های بزرگ می‌پردازد؛ اما درسنامه‌ای است که تمام مباحث کاربردی کتاب کودک و نوجوان را به‌طور فشرده در خود جای داده و می‌تواند یک مجموعه کاربردی برای همه دست‌اندرکاران کتاب کودک و نوجوان باشد. 

تدوین و نگارش این مجموعه برعهده غلامعلی کیومرثی بوده و انتشارات «دنیای ماه‌پیشونی»، آن را منتشر کرده است. «راهنمای طبقه‌بندی و چیدمان کتاب کودک و نوجوان»، دوشنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور محمد مجری‌سازان طوسی، قدرت‌الله نیک‌بخت و حمیدرضا عابدین‌نیا  و مهدی فیروزان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند در تاریخ یاد شده، یعنی 26 اردیبهشت از ساعت 17 و 30 دقیقه تا 19 به مصلای امام خمینی(ره)، سالن کتاب‌های کودک و نوجوان، سرای اهل قلم، سالن علی لندی، شماره 191 مراجعه کنند.
کد مطلب : ۳۲۱۵۵۱
https://www.ibna.ir/vdcenz8xzjh8wni.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران