?> ?> ضرورت نصب دستگاه کارت‌خوان از سوی ناشران | ایبنا
با هدف سهولت در خرید بازدیدکنندگان سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

ضرورت نصب دستگاه کارت‌خوان از سوی ناشران

نصب دستگاه کارت‌خوان به‌منظور سهولت در خريد بازديدكنندگان سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از سوی ناشران ضروری است.
ضرورت نصب دستگاه کارت‌خوان از سوی ناشران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ، ستاد برگزاری نمایشگاه در اطلاعیه‌‍ای ضمن تشکر  از همراهی و مساعدت ناشران در برگزاری این دوره از نمایشگاه، نصب دستگاه کارت‌خوان به منظور سهولت در خرید بازدیدکنندگان نمایشگاه را ضروری اعلام کرد.

به همین منظور لازم است ناشران و غرفه‌داران به‌منظور سهولت در خريد بازديدكنندگان سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دستگاه کارت‌خوان نصب و نسبت به پیگیری به‌موقع برای دريافت، نصب و عودت سالم دستگاه کارت‌خوان اقدام کنند.

لازم به ذکر است به‌جز دستگاه کارت‌خوان تحویلی از سوی بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل این دوره از نمایشگاه استفاده از دستگاه کارت‌خوان ساير بانک‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود و عدم استفاده ناشران از دستگاه کارت‌خوان در غرفه نیز مجاز نیست.

سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «با کتاب سلامتیم» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شود.
کد مطلب : ۳۲۱۰۶۸
https://www.ibna.ir/vdch-znx623nivd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران