یاسر احمدوند رئیس سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عصر روز گذشته چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت با حضور در مصلی تهران در جریان مراحل آماده‌سازی نمایشگاه قرار گرفت.
آغاز تحویل فضای غرفه‌های خودساز به ناشران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس این دوره از نمایشگاه کتاب تهران عصر روز گذشته چهارشنبه 14 اردیبهشت با حضور در محل مصلای امام خمینی(ره) تهران از مراحل آماده‌سازی نمایشگاه بازدید کرد. 

احمدوند با حضور در بخش‌های مختلف مصلی اعم از شبستان اصلی، بخش ناشران کودک و نوجوان، بخش ناشران آموزشی، بخش ناشران دانشگاهی، بخش بین‌الملل، بخش ناشران خارجی، ستاد اجرایی، روابط عمومی و کمیته اطلاع‌رسانی در جریان جزئیات اقدامات انجام گرفته و سایر مراحل آماده‌سازی نمایشگاه قرار گرفت.

طبق این گزارش مراحل تحویل غرفه به آن دسته از ناشران داخلی که قصد نصب سازه دکورهای خودساز خود را در غرفه‌شان دارند از روز سه‌شنبه 13 اردیبهشت‌ماه آغاز شده است. 

طبق اعلام مدیر کمیته اجرایی و پشتیبانی نمایشگاه تا 17 اردیبهشت تمام تجهیزات مخابراتی، دستگاه‌های کارتخوان، برق، اینترنت و سایر نیازمندی‌های اجرایی تکمیل شده و ناشران می‌توانند نسبت به انتقال کتاب‌ها و چیدمان غرفه اقدام کنند. 

همچنین طبق توافقاتی که با شهرداری تهران صورت گرفته چند نقطه برای استراحت بازدیدکنندگان هم در نظر گرفته شده است.

سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شو
کد مطلب : ۳۲۱۰۰۳
https://www.ibna.ir/vdcgzq9wwak9xz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران