مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی مطرح کرد؛

نمایشگاه مجازی کتاب تهران، یک نهال در حال رشد است

میثم نیلی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را به یک موجود زنده و پویا تشبیه کرد و گفت: نمایشگاه مجازی به مثابه یک موجود زنده است که با گذشت زمان رشد خواهد کرد.
نمایشگاه مجازی کتاب تهران، یک نهال در حال رشد است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، میثم نیلی، مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران این نمایشگاه را به یک موجود زنده و پویا تشبیه کرد و افزود: نمایشگاه مجازی کتاب تهران به مثابه موجودی زنده است که با گذشت زمان رشد خواهد کرد، این نمایشگاه با وجود این‌که اولین گام های خود را در جهت ارتقای فرهنگی جامعه در محدودیت‌های کرونایی برداشته است اما حرکت رو به رشدی دارد.
 
وی از تلاش مسئولان برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران قدردانی و اظهار کرد: امیدوارم دومین نمایشگاه مجازی کتاب که درسایه‌ مدیریت مدیران انقلابی و مسئولان دلسوز رقم خورده است در سال‌های آینده با برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای‌تر بیش از پیش شکوفاتر شود. باید گونه جدیدی از نمایشگاه مجازی کتاب به صورت حرفه‌ای در سال آینده رقم بخورد تا این نمایشگاه بتواند به عنوان یک الگوی عینی، نه تنها در اذعان عمومی مردم کشورمان بلکه در بین کشورهای جهان نیز بدرخشد.
 
مدیر عامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی در ادامه افزود: هنوز هم خلا معرفی کتاب در نمایشگاه وجود دارد و لازم است که در نمایشگاه مجازی کتاب بیشتر به تبلیغ و معرفی کتاب پرداخته شود. نمایشگاه مجازی کتاب تهران، یک نهال در حال رشد بوده و روزنه امیدی برای اهالی فرهنگ و کتاب دوستان محسوب می‌شود اما با گذشت زمان و استخراج نقاط ضعف و قوت آن می‌توانیم به نمایشگاه مطلوب کتاب برسیم.
 
وی ادامه داد: قبل از برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با تشکل‌های صنفی و رسانه‎ای در زمینه آسیب‌شناسی و برگزاری نمایشگاه مطلوب و شایسته در کشور جلسات مختلفی برگزار کردیم و این دوره از نمایشگاه با یک برنامه‌ریزی جمعی، صنفی و حرفه‌ای شکل گرفته است.
 
نیلی در پایان گفت: فکر می‌کنم با آغاز به کار دولت جدید، یک نهضت انقلابی در زمینه اعتلای ترویج فرهنگ کتابخوانی شکل گرفته است، برگزاری نمایشگاه کتاب به صورت مجازی نشان داده است که این دولت بیش از پیش اراده‌ خدمت‌رسانی به مردم را دارد. بنابراین باید فرصت تحول و تغییر را باید غنیمت بدانیم.
کد مطلب : ۳۱۷۸۲۳
https://www.ibna.ir/vdcb5zbffrhb8wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران