?> ?> بسته‌های نمایشگاه مجازی کتاب تهران در اولویت ارسال شرکت پست | ایبنا
معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران مطرح کرد؛

بسته‌های نمایشگاه مجازی کتاب تهران در اولویت ارسال شرکت پست

حسین صفری تصریح کرد: اولویت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در ایام برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران رساندن هر چه سریع‌تر بسته‌های نمایشگاه است و برای این منظور نشان نمایشگاه مجازی کتاب تهران روی این بسته‌ها درج شده است.
بسته‌های نمایشگاه مجازی کتاب تهران در اولویت ارسال شرکت پست
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ حسین صفری؛ معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ضمن قدردانی از ناشران برای لفاف‌بندی و بسته‌بندی مناسب‌ کتاب‌ها در این نمایشگاه اظهار کرد: در مقایسه با دوره گذشته بسته‌بندی و لفاف‌بندی ناشران بسیار بهتر شده است و بر اساس گزارش‌های دریافتی، دو استان اصفهان و آذربایجان غربی تا به امروز در این زمینه عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند.
 
وی ضمن اشاره به این‌که کتاب‌ها باید با بسته‌بندی مناسب از سوی ناشران آماده و ارسال شوند، عنوان کرد: مرسولاتی که استانداردهای بسته‌بندی در آن‌ها رعایت نشده باشد و ناشران از پاکت کاهی برای دسته‌بندی استفاده کنند، به ناشران عودت داده خواهد شد. درواقع همکاران ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و پست در مرکز مبادلات و مراکز تفکیک و تجزیه حضور داشته و بسته‌ها را رصد می‌کنند و در صورت مشاهده بسته‌هایی با بسته‌بندی نامناسب، آنها را به ناشران عودت خواهند داد. این امر موجب می‌شود که مرسولات نمایشگاه مجازی کتاب تهران با تاخیر به دست مردم برسد؛ به نظر بهتر است ناشران در این زمینه توجه لازم را داشته باشند.
 
معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با اشاره به تلاش شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال سریع بسته‌های دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و تمهیدات صورت گرفته در این حوزه بیان کرد: برای این منظور تجزیه و تفکیک بسته‌های پستی از مبدا انجام می‌شود. برای تسریع در این کار در مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور نیز کار تجزیه و تفکیک بسته‌های پستی در جریان است. همچنین روز جمعه (هشتم بهمن ماه 1400) نیز مراکز پست باز بوده و به خدمات‌رسانی می‌پردازند. از این رو ضروری است ناشران هم همکاری لازم را انجام دهند تا بسته‌های کتاب هر چه سریع‌تر به خریداران برسد.
 
حسین صفری در پایان گفت: اولویت شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در ایام برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران رساندن هر چه سریع‌تر بسته‌های نمایشگاه است و برای این منظور نشان نمایشگاه مجازی کتاب تهران روی این بسته‌ها درج شده است. این موضوع طی نامه‌ای به تمام مراکز پستی در استان‌ها اطلاع داده شده است تا از این طریق خریدهای انجام شده با سرعت بیشتر به خریداران تحویل شود.
 
دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز و تا دهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به Ketab.ir  مراجعه کنند.
کد مطلب : ۳۱۷۷۹۴
https://www.ibna.ir/vdci3yap5t1azy2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران