علی رمضانی در پایان سومین روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد:

کتابخوان چابهاری از ناشر تبریزی کتاب خرید

علی رمضانی ضمن اشاره به این‌که در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، کتابخوان چابهاری از ناشر تبریزی کتاب خرید، گفت: توزیع و رساندن کتاب به‌دست مخاطبان در سراسر کشور همواره یکی از دغدغه‌های فعالان حوزه کتاب و نشر بود اما نمایشگاه مجازی کتاب تهران توانست فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده کتاب را حذف کند.
کتابخوان چابهاری از ناشر تبریزی کتاب خرید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، علی رمضانی، رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران با اشاره به اینکه این نمایشگاه توانست فاصله‌ تولیدکننده اصلی ناشر و مصرف‌کننده کتابخوان را حذف کند، اظهار کرد: توزیع و رساندن کتاب به‌دست مخاطبان در سراسر کشور همواره یکی از دغدغه‌های فعالان حوزه کتاب و نشر بود اما نمایشگاه مجازی کتاب تهران توانست فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده کتاب را حذف کرده و آثار تولید شده ناشران را به‌دست همه مردم در هر نقطه‌ای از کشور برساند.
 
وی در ادامه با اشاره به تعداد نسخه‌های به فروش رسیده در سه روز گذشته عنوان کرد: 330 هزار و 746 نسخه کتاب به ارزش 218 میلیارد و 14 میلیون و 53هزار و 322 ریال از سوی مردم و علاقه‌مندان به کتاب خریداری شده است.
 
رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افزود: همچنین در سه روز گذشته 61هزار و 718 سفارش ثبت شده است که از این تعداد 42هزار و 76 سفارش از سوی ناشران به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شده است.  همچنین 19هزار و 610 سفارش در انتظار ارسال است. از ناشران در خواست می‌کنم مرسولات را در سریع‌ترین زمان ممکن به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند تا کتاب‌ها در کمترین زمان به دست خریداران برسد.
 علاقه‌مندان می‌توانند تا دهم بهمن‌ماه با مراجعه به سایت ketab.ir کتاب‌های مورد نظر خود را براساس جست‌وجوی‌های پیش‌بینی شده (دسته‌بندی‌های موضوعی، دسته‌بندی‌های ناشران و دسته‌بندی‌های پیشرفته) ثبت و خریداری کنند. مرکز پاسخگویی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به شماره 91009898-021 آماده پاسخگویی به سوال‌های مخاطبان در زمینه ثبت‌نام، جست‌وجو، خرید یا دریافت مرسولات و... است.
کد مطلب : ۳۱۷۷۴۰
https://www.ibna.ir/vdcjxaetyuqevaz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران