نشست نقد و بررسی کتاب «مسکو ۲۰۴۲» با حضور رویا صدر، آبتین گلکار، احمد درخشان و زینب یونسی ار مرکز فرهنگی شهر کتاب به صورت مجازی برگزار می‌شود.
کتاب «مسکو ۲۰۴۲» نقد و بررسی می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به تازگی کتاب «مسکو ۲۰۴۲» نوشته ولادیمیر واینوویچ با ترجمه‌ زینب یونسی و به همت نشر برج منتشرشده است.

سال ۱۹۸۲ است. ویتالی کارتسف، نویسنده‌ی تبعیدی روس، متوجه می‌شود یک آژانس مسافرتی در مونیخ، تور مسافرتی با تاریخی وسوسه‌انگیز برگزار می‌کند؛ سفر به مسکوی سال ۲۰۴۲. چگونه می‌توان دست رد به سینه‌ی سفر به آینده زد؟ سفر به میانه‌ی قرن بیست‌ویکم سرشار از شگفتی است؛ در این ملغمه‌ی مارکسیستی- ارتدوکسی، این مهمان ناخوانده به مرکز اتفاق‌ها پرت می‌شود و به چهره‌ی ادبی تأثیرگذار انقلاب جدید بدل می‌شود. چهره‌های گوناگونی اینجا نقش بازی می‌کنند: تروریست‌ها، شیخ‌های عرب، جاسوس‌های کا گ ب، رهبران کرملین، روزنامه‌نگاران آمریکایی و نویسنده‌ بزرگ و معتبری سوار بر آن اسب سفید؛ نویسنده‌ای که می‌خواهد ناجی مسکو در سال ۲۰۴۲ باشد.

نشست نقد و بررسی کتاب «مسکو ۲۰۴۲» روز سه شنبه ۵ بهمن ساعت ۱۴ با حضور رویا صدر، آبتین گلکار، احمد درخشان و زینب یونسی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند این نشست را از اینستاگرام مرکز فرهنگی شهرکتاب به نشانی ketabofarhang، کانال تلگرام bookcitycc و صفحه‌ی این مرکز در سایت آپارات پیگیری کنند.


 
کد مطلب : ۳۱۷۲۷۴
https://www.ibna.ir/vdcbzzbfarhb85p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران