وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اسماعیل جانعلی‌پور را به‌عنوان مدیرکل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌‌های فرهنگی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه منصوب کرد.
مدیرکل جدید دفتر مجامع، تشکل‌‌ها و فعالیت‌های فرهنگی منصوب شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به اسماعیل جانعلی‌پور آمده است:
 
«نظر به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی و به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل مجامع، تشکل‌‌ها و فعالیت‌های فرهنگی منصوب می‌شوید.
 
امید است با بهره‌مندی از تجارب و آراء صاحبنظران و انگیزه و روحیه متعهدانه همکاران آن دفتر در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت مردمی سیزدهم موفق و موید باشید.
 
توجه به ماموریت‌های بین‌المللی آن دفتر در ترویج پیام انقلاب اسلامی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های عظیم مردمی و دولتی در این مسیر و نیز توجه به مفاخر ملی اقوام و مذاهب و توجه به صنایع و محصولات فرهنگی از مهمترین وظایف جنابعالی در دوره تصدی این مسئولیت است.
 
توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.»
 
گفتنی است، اسماعیل جانعلی‌پور متولد 1358 است و ازجمله سوابق اجرایی و مدیریتی وی می‌توان به مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، قائم مقام دبیرکل اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان، جانشین اداره کل کتابخانه‌‌های عمومی استان تهران، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گیلان ومسئول نمایندگی دانشگاه قرآن و حدیث نمایندگی در گیلان اشاره کرد.
 
از دیگر سوابق مدیریتی و اجرایی جانعلی پور، عضو شورای فرهنگ عمومی استان‌های گیلان و قزوین، عضو انجمن کتابخانه‌های عمومی استان‌های تهران، گیلان و قزوین، عضو شورای برنامه‌‌ریزی و داور ۳ دوره از جشنواره‌‌های ملی پایتخت کتاب ایران و روستاها و عشایر دوستدار کتاب، عضو شورای سیاستگذاری و دبیر اجرایی ۳ دوره جشنواره بین‌المللی کتابخوانی رضوی و عضو شورای برنامه‌ریزی و دبیر اجرایی سومین دوره جشنواره بین‌المللی کارتون کتاب است.
 
یادآور می‌شود، پیش از این علی فریدونی عهده‌دار این مسئولیت در معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
کد مطلب : ۳۱۷۲۲۸
https://www.ibna.ir/vdcau0nea49n6u1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران