مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در نشست با مدیران کل پست استان‌ها مطرح کرد؛

نمایشگاه مجازی کتاب زمینه ارتقاء جایگاه پست در سطح بین‌الملل را فراهم کرد

رمضانعلی سبحانی‌فر در نشست با مدیران کل پست استان‌ها گفت: عملکرد موفق شرکت ملی پست در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران موجب تقویت برند پست در سطح جهانی شد.
نمایشگاه مجازی کتاب زمینه ارتقاء جایگاه پست در سطح بین‌الملل را فراهم کرد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، شنبه‌(بیست‌وپنجم دی‌ماه ۱۴۰۰) نشست «مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در نشست با مدیران کل پست استان‌ها» با حضور رمضانعلی سبحانی‌فر، معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، معاونان و مدیران کل ستادی و اجرایی در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت ملی پست به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
 
رعایت دقیق دستورالعمل‌ها در فرایندهای پستی لازم‌الاجراست
در ابتدای این نشست رمضانعلی سبحانی‌فر با بیان اینکه عملکرد موفق شرکت ملی پست در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران باعث تقویت برند پست در سطح جهانی شد، اظهار کرد: باید درخصوص همکاری با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و رعایت دقیق دستورالعمل‌های ارسالی از حوزه فنی برنامه‌ریزی صحیح تدارک دید.
 
رئیس هیات‌مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه رعایت دقیق دستورالعمل‌ها در حوزه‌های مختلف فرآیندهای پستی لازم الاجراست، خواستار نظارت بیشتر و شناسایی عوامل مربوطه در حوزه ایجاد بی‌ترتیبی‌ها شد و بیان کرد: بهره‌برداری بیشتر از ظرفیت هاب‌ها و خطوط پستی و استفاده صحیح تمامی استان‌ها از ترولی‌ها، ترازوهای هوشمند و اتصال به نرم‌افزار جامع باجه قبول به جهت جلوگیری از تخلفات مربوطه ضروری است. 
 
لزوم ایجاد وحدت رویه در اطلاع‌رسانی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران
در ادامه نشست حسن عمیدی، مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان‌ها و ارتباطات شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران نیز با تاکید بر اهمیت و توجه حداکثری بر اطلاع‌رسانی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، خواستار ایجاد وحدت رویه و هماهنگی در خصوص پیاده‌سازی بسته اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای تدوین شده توسط دفتر ارتباطات شد تا با توجه به ظرفیت‌های موجود، اطلاع‌رسانی و تبلیغات موثری پیرامون این رویداد در سطح کشور انجام شود.
 
دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ آغاز تا دهم بهمن‌ به مدت هشت روز برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.
کد مطلب : ۳۱۷۲۰۷
https://www.ibna.ir/vdchvqnxq23nzid.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401