از مجموعه کتاب‌های مرغک؛

«تولد فیلوفیله» منتشر شد

کتاب «فیلوفیله» به نویسندگی و تصویرگری سمانه قاسمی از تازه‌ترین مجموعه کتاب‌های مرغک به تازگی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.
«تولد فیلوفیله» منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب «فیلوفیله» داستان بچه فیلی است که در روز تولدش اتفاق‌های تازه‌ای برایش می‌افتد.

مامان و بابای فیلوفیله برایش تولد می‌گیرند؛ اما کارهایی که خودشان دوست دارند انجام می‌دهند و به فیلوفیله توجهی ندارند؛ فیلوفیله هم موقع بازی یادگاری مادربزرگ را می‌شکند. فیلوفیله به دلیل این اتفاق‌ها خیلی ناراحت است. اما بعد از تولد، مامان فیل و بابا فیل یاد فیلوفیله می‌افتند و وقتی به اتاقش می‌روند فیلوفیله یادگاری مادربزرگ را درست کرده است. مامان فیل و بابا فیل خوشحال می‌شوند و به فیلوفیله می‌گویند امروز تو واقعا بزرگ شدی.

«فیلوفیله» با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه در ۳۲ صفحه با قیمت ۲۰هزار تومان از سوی انتشارت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

این کتاب از مجموعه کتاب‌های مرغک به دبیری زهره پریرخ و برای گروه سنی نوباوه (بالای ۴ سال) است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir تهیه کنند.
کد مطلب : ۳۱۷۱۹۷
https://www.ibna.ir/vdcf1edmew6dyya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401