دبیر اجرایی سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی عنوان کرد:

ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی

همایی از ارسال بیش از 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت و برگزاری مراسم آن در اواخر بهمن‌ماه خبر داد.
ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی
 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) و به نقل از روابط عمومی و بین الملل مرکز تحقیقات حکومت اسلامی، بهروز همایی ضمن برشمردن اهداف سومین همایش سال حکومت اسلامی اظهار کرد: از اصلی‌ترین اهداف این همایش شناسایی آثار و نویسندگان برتر حکومت اسلامی و معرفی آنها به جامعه علمی، ترویج فرهنگ پژوهش‌های راهبردی در موضوعات حکومت اسلامی و جهت‌دهی به این پژوهش در جهت اولویت‌های راهبردی نظام اسلام است.

وی با اشاره به اشاره دومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی که در بهمن‌ماه 1399 برگزار گردید اشاره کرد: در دومین دوره همایش 299 اثر به دبیرخانه همایش ارسال شده بود که از میان آنها پس از انجام دو مرحله ارزیابی، 3 پایان‌نامه به عنوان آثار برگزیده و 5 عنوان کتاب به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب و از آنها تقدیر شد.

دبیر اجرایی سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی ادامه داد: سومین دوره همایش کتاب سال نیز با فراخوان آثار منتشرشده (شامل کتاب، پایان‌نامه (دکتری و سطح 4) و مقالات علمی و پژوهشی) در زمینه حکومت اسلامی در محوزهای فقه حکومتی، اندیشه سیاسی و حقوق عمومی در سالهای 1398 و 1399 بوده است.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات سومین دوره همایش کتاب سال اظهار کرد: 600 اثر (شامل کتاب، پایان‌نامه و مقاله) توسط پژوهشگران حوزه حکومت اسلامی به دبیرخانه همایش ارسال گردیده که پس از طی دو مرحله ارزیابی (اجمالی و تفصیلی) توسط اساتید و ارزیابان برتر حوزه حکومت اسلامی، از آثار برتر تقدیر خواهد شد.

همایی با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه همایش ادامه داد: در این دوره 600 اثر رسیده شامل 284 عنوان کتاب، 67 پایان‌نامه (دکتری و سطح 4) و 201 مقاله علمی - پژوهشی و 48 اثر از نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری می‌یاشد و همچنین 376 اثر مربوط به آثار منتشرشده در سال 1398 و 224 اثر مربوط به آثار منتشرشده در سال 1399 است.

وی از برگزاری سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی در اواخر بهمن‌ماه 1400 خبر داد.
کد مطلب : ۳۱۶۹۳۵
https://www.ibna.ir/vdcexp8xnjh8zoi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران