هفدهمین نمایشگاه کتاب استان آذربایجان غربی، نمایشگاه مجازی کتاب، سه روز دیگر تمدید شد و علاقه‌مندان به کتاب در این استان تا هفدهم دی‌ماه برای خرید کتاب فرصت دارند.
نمایشگاه مجازی کتاب استان آذربایجان غربی تمدید شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط‌عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، هفدهمین نمایشگاه کتاب استان آذربایجان غربی (نمایشگاه مجازی کتاب) که از هشتم دی‌ماه آغاز به کار کرده است سه روز دیگر تمدید شده است و تا جمعه‌(هفدهم دی‌ماه ۱۴۰۰) ادامه خواهد داشت.
 
در نمایشگاه مجازی کتاب استان آذربایجان غربی هزار و ۴۰ ناشر از سراسر کشور حضور دارند و آثار خود را در معرض دید مخاطبان قرار داده‌اند؛ گفتنی است در این نمایشگاه کتاب‌های ناشران خارجی در دو بخش لاتین و عربی از سوی ۱۰ نماینده از کشورهای ایتالیا، هلند، آلمان، انگلیس، سوئد، سوریه، لبنان، اردن و... عرضه شده است؛ بیش از100 ناشر خارجی نیز ۱۴ هزار عنوان کتاب خود را در نمایشگاه مجازی کتاب استان آذربایجان غربی ارائه کرده‌اند.
 
علاقه‌مندان به کتاب در استان آذربایجان غربی می‌توانند کتاب‌ها را با تخفیف ۴۰ درصدی تا سقف ۱۵۰هزار تومان تهیه کنند.
 
لازم‌ به ذکر است؛ علاقه‌مندانی که برای خرید کتاب به اینترنت دسترسی ندارند، می‌توانند از طریق تماس با همیاران کتاب در مرکز پاسخگویی خانه کتاب و ادبیات ایران به شماره ٠٢١٩١٠٠٩٨٩٨ کتاب مورد نظر خود را سفارش دهند.
 
هفدهمین نمایشگاه کتاب استان آذربایجان غربی (نمایشگاه مجازی کتاب) تا هفدهم دی‌ماه ١٤٠٠ ادامه دارد. علاقه‌مندان به کتاب در این استان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.
کد مطلب : ۳۱۶۷۲۴
https://www.ibna.ir/vdcauiney49n601.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران