قصه‌گویان، داوران، استادان و میهمانانی از سراسر جهان در بیست‌و‌سومین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون حضور دارند.
۲۲ میهمان از ۱۷ کشور جهان در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، ۲۲ میهمان از ۱۷ کشور جهان همراه با یک داور از لبنان و یک مدرس ورکشاپ از ایتالیا، بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان‌و‌نوجوانان را همراهی می‌کنند.

اوشا ونکاترامان، دیواکی بهوجانگ‌گجره، مِهِر گِهی، نیاتی وایدیامهتا، شالینی باجاج و هِما سوبرامانیان از هند، مارسلا سابیو از آرژانتین، نور اظهر‌ایشاک از مالزی، شاینا جونز از کانادا، پاتریک مُهر از سوییس، بئاریس کوئینتانا‌واله از کوبا، راکوئل لوپز از اسپانیا، ورونیکا آنتی‌پولو از کانادا و فیلیپین، روبن کوربت از مکزیک، بالتسی تساتسی از آفریقای جنوبی، آرگین کوبین از ترکیه، احمد راشدی از عمان، رایده قرمازی از تونس، پائولا بالبی از ایتالیا، بونی فاسه اوفوگو از کامرون و اسپانیا، حیتام شکری از مصر و دنیس اسد از فلسطین قصه‌گوهایی هستند که از کشورهای مختلف در بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان‌و‌نوجوانان حضور دارند.

در بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان‌و‌نوجوانان، قصه‌گویانی از پنج قاره آسیا، آفریقا، آمریکای‌شمالی، آمریکای‌جنوبی و اروپا در بخش «بین‌الملل» جشنواره حضور دارند.

بدین ترتیب ۲۲ شرکت‌کننده خارجی از کشورهای سوییس، مالزی، مکزیک، ترکیه، عمان، کوبا، اسپانیا، آفریقای‌جنوبی، کانادا، هندوستان، مصر، فلسطین، تونس، ایتالیا، آرژانتین و آفریقا با ۱۹ قصه‌گوی ایرانی در بخش «بین‌الملل» جشنواره به‌رقابت می‌پردازند.

همچنین سارا قصیر از کشور لبنان داور این دوره از جشنواره است و آنتونیو روچا قصه‌گوی برزیلی نیز ورکشاپی را با عنوان «فراتر از صدا» در نخستین روز جشنواره برگزار کرد.

بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی صبح روز ۲۵ آذر ۱۴۰۰ در کانون پرورش فکری کودکان‌و‌نوجوانان آغاز به کار کرد و تا روز ۳۰ آذر ادامه دارد.

این رویداد از صفحه رسمی کانون در اینستاگرام به نشانی www.instagram.com/kanoonparvaresh و آپارات کانون به نشانی www.aparat.com/Kanoonparvaresh/live، پرتال کانون به نشانی kpf.ir و سایت خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir نمایش داده می‌شود.
کد مطلب : ۳۱۵۸۷۹
https://www.ibna.ir/vdca0mneo49n6a1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران