کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در احکامی جداگانه از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

اعضای هیات امنای خانه کتاب و ادبیات ایران منصوب شدند

21 آذر 1400 ساعت 17:48

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه اعضای هیات امنای موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران را منصوب کرد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به اعضای جدید این موسسه آمده است:
 
«نظر به مراتب علمی و سوابق ارزشمند فرهنگی جناب­عالی، به استناد ماده 10 اساسنامه موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان «عضو هیأت امنای موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران» منصوب می ­شوید.
 
امید است در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی با حضور موثر و فعال، به رشد فرهنگی جامعه در مسیر شکوفایی استعدادها و گسترش معنویت و دانش یاری رسانید و با بهره­ گرفتن از توان و ظرفیت داخل و بیرون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تحقق اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.
 
ضرروت دارد هیئت امنا به عنوان رکن سیاست­گذاری موسسه با اتخاذ سیاست­‌هایی در احیاء و تسهیل­‌گری نشر حرفه ­ای و کتاب، تحول اقتصاد فرهنگ در چارچوب مأموریت­‌ها، آراستن و تجهیز مؤسسه به فن­آوری نو و نوآورانه، چابک ­سازی اداری و تشکیلاتی کوشا باشد. همچنین انتظار می­‌رود با در پیش گرفتن رفتار همدلانه با اهالی فرهنگ و ادبیات، موسسه‌­ای درخور برای تبدیل ایده ‌ها به حقیقت بنا شود.
 
امید است با اتکال به خداوند متعال و حضور موثر و راهگشای تان و همکاری سایر اعضای محترم هیأت امنا، تحقق این اهداف به گونه­‌ای مطلوب فراهم شود. ان­شاءالله»


کد مطلب: 315516

آدرس مطلب :
https://www.ibna.ir/fa/naghli/315516/اعضای-هیات-امنای-خانه-کتاب-ادبیات-ایران-منصوب-شدند

ایبنا
  https://www.ibna.ir