اولین کتابخوانی مهرداد ضیایی درایران صدا:

کتاب گویای سقوط در ایران صدا منتشر شد

رمان سقوط که به مباحث قضاوت و برخوردهای اجتماعی انسان‌ها می‌پردازد با صدای مهرداد ضیایی در ایران صدا منتشر شد.
کتاب گویای سقوط در ایران صدا منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی ایران صدا، کتاب گویای سقوط رمانی‌ است که از زبان یک وکیل دعاوی به نام «ژان باتیست کلمنس» روایت می‌شود. او داستان زندگی‌اش را برای غریبه‌ای اعتراف می‌کند.

«ژان باتیست کلمنس» در نیمه‌شبی هنگام پیاده‌روی، به پلی می‌رسد و می‌بیند که زنی روی پل ایستاده؛ ولی او بی تفاوت عبور می کند و بعد از مدت کوتاهی صدای افتادن زن را در آب می‌شنود. بی هیچ اقدامی می‌گذرد و عمل خود را توجیه می‌کند. از این لحظه، سقوط کلمنس آغاز می‌شود. نویسنده در این کتاب موضوعاتی مثل قضاوت دیگران و تاثیر نگاه‌ها و برخوردهای اجتماعی بر زندگی انسان را شرح می‌دهد. او انسان را همیشه در معرض قضاوت‌‌شدن می‌بیند و آن را مسأله‌ای می داند که باعث سقوط افراد می‌شود. این کتاب توسط سیدمهرداد ضیایی از هنرمندان سینما و تلویزیون، صوتی شده است.

اثر صوتی «سقوط» توسط زهرا بلدی تهیه شده محمد لله‌گانی دزکانی و مهشید دشتی نیز اقتباس شنیداری آن را برعهده داشته‌اند. این اثر توسط پایگاه کتاب گویای ایران صدا منتشر شده و به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده شده است.

علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب گویا می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.
کد مطلب : ۳۱۵۲۸۹
https://www.ibna.ir/vdcfctdm1w6dy0a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1401