بخش داستان‌های فارسی به مسابقه جهانی قصه‌گویی افزوده شد.
قصه‌گویی به فارسی در میانه میدان جهانی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ قصه‌گویی به زبان فارسی به مسابقه قهرمانی قصه‌گویی جهان -که برای نخستین بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود- اضافه شد.

به دنبال همه‌گیری کرونا و عدم برگزاری مسابقه جهانی قصه‌گویی در سال گذشته، مسابقه قهرمانی قصه‌گویی جهان برای اولین بار به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و زبان فارسی نیز در زبان‌های مورد پذیرش این مسابقه گنجانده شده است.

سیدعلی کاشفی خوانساری سردبیر گاهنامه بین‌المللی مطالعات قصه‌گویی شهرزاد و  عضو شبکه جهانی قصه‌گویی -که همکار این مسابقه بوده است- ضمن اعلام این خبر افزود ایرانیان از سراسر جهان می‌توانند قصه‌های خود را به یکی از دو زبان فارسی و انگلیسی برای شرکت در این مسابقه ارسال نمایند.این مسابقات محدودیت سنی ندارد و قصه‌گویان آماتور از سن ۳ تا ۱۸ سال و قصه‌گویان حرفه‌ای بزرگسال می‌توانند در ۶ رده مختلف به رقابت بپردازند. علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه تا 24 آذر فرصت دارند ویدئوهای سه‌دقیقه‌ای خود را در سایت مسابقه  worldstorytellingchampionship.com به رایگان بارگذاری کنند. فهرست جوایز و اطلاعات تکمیلی در سایت جشنواره و کانال شهرزاد در دسترس است.

کد مطلب : ۳۱۵۲۱۸
https://www.ibna.ir/vdchzmnx623nzid.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران