در آستانه برگزاری نمایشگاه مجازی اصفهان؛

خدمات سامانه پست، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب استانی تشریح شد

خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان، خدماتی را به ناشران و علاقه‌مندان به کتاب ارائه می‌کند.
خدمات سامانه پست، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب استانی تشریح شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط‌عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همت خانه کتاب و ادبیات ایران، یارانه‌ای را به نمایشگاه‌های مجازی کتاب استانی تخصیص داده است؛ بناست تا با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در اولین نمایشگاه مجازی کتاب اصفهان خدمات ویژه‌ای به ناشران عرضه شود.
 
 گفتنی است؛ سامانه پست کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب استانی، خدمات سرویس «سفارشی» را با کیفیت سرویس «پیشتاز» به ناشران ارائه می‌دهد؛ همچنین محموله‌هایی با قیمت فاکتور کمتر از ۳۰هزار تومان نیز به صورت رایگان ارسال خواهد شد.
 
در سامانه پست کتاب، ارسال هر بسته تا دو کیلوگرم به مبلغ ۷ هزار تومان بوده و در هزینه ارسال بسته‌هایی با بیش از دو کیلوگرم، ۱۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.
 
 لازم به ذکر است؛ ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با پشتیبانی نمایشگاه مجازی کتاب استانی به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸_۰۲۱ تماس بگیرند.
 
 خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اولین نمایشگاه مجازی کتاب استان اصفهان (پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان اصفهان) را با هدف فراهم‌کردن زمینه حضور بیشتر ناشران نسبت به نمایشگاه فیزیکی، امکان توزیع عادلانه یارانه حمایتی در تمام نقاط استان و کمک به توزیع مناسب کتاب در سطح کشور از بیستم تا بیست‌وششم آذرماه ١٤٠٠ به مدت هفت روز برگزار خواهد کرد.
 
کد مطلب : ۳۱۵۰۴۸
https://www.ibna.ir/vdci5wapvt1azu2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه مجازی کتاب تهران ـ 1400
تاثیر فعالیت فروشگاه کتاب آنلاین بر چرخه نشر
پرونده ویژه تحول در صنعت نشر