کتاب«شاهد 8»؛ خاطرات شهید مدافع حرم حبیب‌الله(بهمن) قنبری از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
«شاهد 8» روی ویترین کتابفروشی‌ها
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این کتاب با پیگیری مصیب معصومیان(از همرزمان شهید و نویسنده مجموعه کتب شهدای خانطومان) و به قلم حسین شیردل به نگارش در آمده است. همچنین مصاحبه خام این کتاب حاصل تحقیق‌وپژوهش خانم‌ها «سیده سمیه رضوی» و «هدی فتحی» است. 

«شاهد 8» خاطرات بهمن قنبری، انسان بااخلاص و پرتلاشی است که تمام 8 سال دفاع مقدس را با گوشت و پوستش خود درک کرده است. دلیرمردی که در عملیات والفجر 8 با ابتکار عمل و هوشمندی، تلفات بسیاری از دشمن گرفت  و در خان طومانِ سوریه در دیدگاه شاهد 8، با گراهای دقیقش داعش منحوس را به‌آسانی زمین‌گیر کرد.

16 اردیبهشت 1397موشک «کرنت» که از آن برای انهدام تانک‌ها و نفربرها استفاده می‌کنند؛ دیدگاه شاهد 8  را مورد هدف قرار داد. «بهمن قنبری» آن روز همه  آتش عشق را به آغوش کشید. اولین شهید روز واقعه شد؛ روزی که یاران لشکر 25 کربلای مازندران ورزمندگان فاطمیون، خان طومان را به سرآغازی دیگر در تاریخ ایثار و جان‌فشانی تبدیل کردند و عنوان آسمانی آن نقطه از زمین را با خون خویش به جغرافیای دلدادگی تغییر دادند.

کتاب « شاهد 8» در قطع رقعی و 142 صفحه، از سوی انتشارات شهید کاظمی روانه بازار نشر شد.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب می‌توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی(https://nashreshahidkazemi.ir/)، سایت من و کتاب (manvaketab.ir)  و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را با تخفیف دریافت کنند.
کد مطلب : ۳۱۴۹۹۷
https://www.ibna.ir/vdcaoyne049n6o1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه شهید سردار سلیمانی
پرونده ویژه چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس
رحلت امام خمینی(ره)