موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و خانه کتاب و ادبیات ایران نشست «موزه‌های خواندنی و کتاب‌های تماشایی» را به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌کنند.
نشست «موزه‌های خواندنی و کتاب‌های تماشایی» برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، وقف‌شده بر آستان قدس رضوی، رضا دبیری‌نژاد رییس موزه ملک، دکتر زینب فری‌زاده کارشناس مسوول کتابخانه ملک و پیمان سمندری معاون اداره کتابخانه ملک در نشست «موزه‌های خواندنی و کتاب‌های تماشایی» روایتی دیگر درباره کتابخانه‌ها و موزه‌ها ارایه خواهند داد. این نشست در روز چهارشنبه 26 آبان 1400 از ساعت 16 تا ساعت 17:30 به میزبانی خانه کتاب و ادبیات ایران در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

نشست «موزه‌های خواندنی و کتاب‌های تماشایی» از صفحه خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی (@khaneketab) در سرویس اشتراک ویدیوی آپارات (www.aparat. com) به شیوه زنده پخش خواهد شد.

بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پُر کنیم» از 24 آبان تا یکم آذر 1400 خورشیدی در سراسر ایران گرامی داشته می‌شود. کتابخانه و موزه ملی ملک هر سال برنامه‌هایی تخصصی و همگانی در این هفته به اجرا درمی‌آورد.
کد مطلب : ۳۱۴۱۱۱
https://www.ibna.ir/vdciz5apzt1azz2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

وضعیت تاریخ‌نگاری زنان در ایران معاصر
مشروطه 1400