همزمان با بیست‌ونهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران؛

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌های هفته کتاب را مجازی برگزار می‌کند

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با بیست‌ونهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برنامه‌های مختلفی از جمله رونمایی، معرفی و بررسی کتاب و اهدای «جایزه کتاب سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» را برگزار می‌کند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌های هفته کتاب را مجازی برگزار می‌کند

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،به نقل از ستاد خبری بیست‌ونهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته کتاب دوشنبه (24 آبان‌ماه) از ساعت 15 تا 17، نشست‌های تخصصی را در پرتال اینترنتی خود به نشانی https://live.kpf.ir/ch/neshst با موضوع «گپ‌‌وگفت صمیمانه با نامزدهای جایزه جهانی آسترید لیندگرن 2021» و با حضور هوشنگ مرادی‌ کرمانی، فریدون عموزاده‌ خلیلی، حمیدرضا شاه‌آبادی و جمشید خانیان برگزار می‌کند.
 
اهدای «جایزه کتاب سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» نیز سه‌شنبه (25 آبان) از ساعت 10 تا 12 با حضور مهدی علی‌اکبرزاده، مدیرعامل کانون، مصطفی رحماندوست، دبیر این رویداد برگزیدگان و جمعی از نویسندگان و شاعران در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود و دوستداران می‌توانند این مراسم را از طریق نشانی «https.//live.kpf.ir/ch/ketab» مشاهده کنند.
 
 مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارشنبه (26 آبان‌ماه) با تعدادی از نویسندگان، شاعران و ناشران کودک و نوجوان به صورت برخط گفت‌وگو می‌کند.
 
همچینین  نقد رمان «لبخندی برای سوفیا» از سلسله برنامه‌های «دو پنجره» با حضور نویسنده کتاب محمد مرزوقی و سولماز خواجه‌وند،منتقد شنبه (29 آبان‌ماه) به صورت بر‌خط در نشانی https://live.kpf.ir/ch/neshast انجام می‌شود.
 
نقد و بررسی کتاب مجموعه شعر «چرا تو سنگی؟» سروده بیوک ملکی و تصویرگری علی خدایی از دیگر برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که یکشنبه (30 آبان)  برگزار می‌شود. علاقه‌مندان این برنامه می‌توانند برای مشاهده  این برنامه -که از سلسله نشست‌های «دو پنجره» است- به نشانی https://live.kpf.ir/ch/neshast مراجعه کنند.
 
بیست‌و‌نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از بیست‌وچهارم آبان‌ماه تا یکم آذرماه با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پُرکنیم» در سراسر کشور برگزار می‌شود.
 
 

کد مطلب : ۳۱۳۸۶۳
https://www.ibna.ir/vdcb0fbffrhb8wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما