با توجه به استقبال پژوهشگران انجام شد؛

مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تا تاریخ 25 آبان ماه تمدید شد.
مهلت ارسال آثار به  دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش تمدید شد
به گزارش  خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)؛ به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری این سازمان که همزمان با هفته پژوهش در آذرماه برگزار می‌شود با توجه به استقبال پژوهشگران و ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تمدید شد. برهمین اساس مهلت ارسال آثار تا تاریخ 25 آبان ماه خواهد بود و زمان در نظر‌گرفته شده دیگر تمدید نخواهد شد.
 
دوازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در حوزه‌های علم اطلاعات و دانش شناسی، اسناد و علوم آرشیوی، مطالعات ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی و نسخه‌پژوهی، تاریخ شفاهی در آذرماه و همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود.
بنابراین گزارش؛ پژوهشگرانِ علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند آثار ارسالی خود را به صورت کتاب (تصنیف، تالیف، ترجمه)، طرح پژوهشی خاتمه یافته، پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری خاتمه یافته و ایده و تولید فناورانه با تاکید بر تحول دیجیتال به دبیرخانه این جشنواره به آدرس: researchnlai1@gmail.com ارسال کنند، آثار ارسالی باید از مهرماه سال 1399 تا 1400 تدوین و یا منتشر شده باشد.
لازم به توضیح است، علاوه بر شرایط و شاخص‌های عمومی ارزیابی محتوا، موضوع، و ساختار علمی آثار؛ اثربخشی، حل مسئله و رفع نیازهای علمی و فنی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، اثربخشی و رفع نیازهای علمی و فنی در موضوع و رشته مورد نظر، خلاقیت و نوآوری و  کاربردی بودن از معیارهای ارزیابی و داوری آثار است.
 
کد مطلب : ۳۱۳۳۷۳
https://www.ibna.ir/vdchqxnxx23nzxd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402