برای مسابقه مجازی کتابخوانی «هشت بهشت»:

کتاب «تسخیر» به دانشجویان معرفی شد

کتاب تسخیر اثر «معصومه ابتکار» برای این دوره از مسابقات مجازی کتابخوانی «هشت بهشت» به دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور معرفی شد.
کتاب «تسخیر» به دانشجویان معرفی شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، کتاب «تسخیر نخستین» روایت یک ایرانی است که شاهد اشغال سفارت آمریکا در تهران بوده است. «تسخیر» داستان خاطرات، ماجراها و وقایع ناگفته تسخیر لانه جاسوسی در تهران در قالبی ساده و روان است که برای نخستین بار پرده از تبلیغات سوء و غیرواقعی رسانه‌های غربی علیه انقلاب اسلامی ایران برداشته و اهداف دانشجویان مسلمان پیرو خط امام(ره) از این اقدام را در تصویری واقع‌بینانه شامل نقاط قوت و ضعف آن تبیین می‌کند.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir برای ثبت‌نام در این مجموعه مسابقات اقدام کنند جهت شرکت در مسابقه ثبت‌نام در سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران الزامی است.

آزمون این دوره از مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» با موضوع کتاب «تسخیر» روز جمعه 28 آبان ماه 1400 از ساعت 9 تا 24 به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز 2 میلیون ریالی اهدا می‌شود.

آدرس صفحه اینستاگرام
https://instagram.com/fjutehran?igshid=8pcq97bys0lu  و شناسه عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت   @FJUTBookRC است. لازم به ذکر است که نسخه الکترونیکی کتاب تسخیر در پلتفرم فیدیبو موجود است.


 
کد مطلب : ۳۱۲۷۷۶
https://www.ibna.ir/vdcd5x0s9yt0f56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

روز جهانی فلسفه
ترجمه و اهمیت پروژه‌محوری
چرایی ضعف تالیفات علوم انسانی