مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه‌های مهدویت)» به همت بنیاد فرهنگی صبح ظهور با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد هدایت برگزار خواهد شد.
مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه‌های مهدویت)» برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مسابقه کتابخوانی «روشنا (آموزه‌های مهدویت)» به همت بنیاد فرهنگی صبح ظهور و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد هدایت برگزار خواهد شد. این مسابقه همراه با اهدای جوایز نفیس برگزار می‌شود که جوایز این مسابقه شامل ۱۰ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی و ۲۰ تابلو فرش متبرک حرم امام حسین(ع) و حرم امام رضا(ع) است.

علاقه‌مندان جهت دریافت رایگان فایل PDF این کتاب می‌توانند به سایت بنیاد فرهنگی صبح ظهور به نشانی اینترنتی http://s-zohor.ir/ و کانال «با نوای کاروان» در پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/yaa_hossein مراجعه کنند.

لازم به ذکر است: سؤالات این مسابقه به صورت پرسشنامه آنلاین است که از ۳ تا ۲۳ آبان‌ماه ۱۴۰۰ (به‌مدت ۲۰ روز) در سایت و فضای مجازی مذکور منتشر خواهد شد.

کتاب «روشنا (آموزه های مهدویت)» که اثر محسن جمالی است و از سوی انتشارات راز نهان منتشر شده، به‌منظور فرهنگ سازی، ضرورت توجه دهی و شناخت حضرت و مسائل مرتبط با مهدویت نگاشته شده است و به تبیین معارف و آموزه‌های مهدویت و حیات طیبه مهدوی می‌پردازد.

این کتاب موضوعات مرتبط با مهدویت را متناسب با فهم عموم مردم، با بیانی سهل و روان و با رویکردی کاربردی، به علاقه‌مندان امام عصر(عج) تقدیم می‌کند.
کد مطلب : ۳۱۲۴۶۸
https://www.ibna.ir/vdcb05bfwrhb8ap.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

روز جهانی فلسفه
ترجمه و اهمیت پروژه‌محوری
چرایی ضعف تالیفات علوم انسانی