نخستین جلسه شورای مدیران معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور یاسر احمدوند، معاون امورفرهنگی، علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی و مدیران ستادی معاونت روز چهارشنبه (21 مهرماه) در محل معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
برگزاری نخستین جلسه شورای مدیران معاونت امور فرهنگی با حضور یاسر احمدوند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این جلسه از زحمات علیرضا صدرالدینی، مدیرسابق دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی در طول مدت مدیریت قدردانی شد.
 
یاسر احمدوند در این جلسه با تشکر از زحمات مدیران پیشین معاونت امور فرهنگی و قدردانی از تلاش‌ آن‌ها گفت: از تمام مدیران و همکارانی که در گذشته و حال در معاونت امور فرهنگی حضور داشتند و در راه فرهنگ این کشور تلاش کردند تشکر می‌کنم.
 
وی ضمن قدردانی از مدیران معاونت امور فرهنگی برای پیشبرد برنامه‌های فرهنگی گفت: از اینکه آقای صدرالدینی در این ایام با شنیدن گمانه‌زنی‌های مختلف همچنان با نظم و انضباط کارهای خود را پیش بردند، کمال تشکر را دارم و همه باید چنین روشی را در پیش بگیریم.
 
وی با اشاره به تراکم فعالیت‌های پیش‌ روی معاونت امور فرهنگی در شش‌ماهه دوم سال گفت: معمولا نمایشگاه کتاب تهران در نیمه اول سال برگزار می‌شد که به دلیل شرایط کرونا این فعالیت در قالب مجازی به نیمه دوم سال موکول شده است و از این رو برنامه‌ها و فعالیت‌های معاونت امور فرهنگی در نیمه دوم سال تراکم بالایی دارد و ضروری است برنامه‌ریزی‌ها با شتاب بیشتری انجام شوند.
 
وی با اشاره به انتصاب مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی گفت: از زحمات آقای صدرالدینی در طول این مدت تشکر می‌کنم و امیدوارم برخی از اقدامات وی همچون تعامل با ناشران همچون گذشته پیگیری شود.
 
وی ادامه داد: باید به سمتی حرکت کنیم که ناشران خودشان در وهله اول ممیزی آثار خود را انجام دهند و با همکاری همکاران در دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی به سوی کیفیت‌سنجی پیش رویم.
 
در ادامه جلسه نیز مدیران ستادی معاونت به ذکر برنامه‌ها و فعالیت‌های خود پرداختند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
در این جلسه علیرضا صدرالدینی، ابراهیم حیدری، علی فریدونی، ایوب دهقانکار، مهرزاد دانش، مهدی سهل‌آبادی، مهدی حافظی و محمد‌الله‌یاری حضور داشتند.
کد مطلب : ۳۱۲۲۱۶
https://www.ibna.ir/vdccsiq1e2bqsi8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1400
پرونده ویژه تحول در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب