وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی سیدمحمود اسلامی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه منصوب کرد.
سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به سیدمحمود اسلامی آمده است:

«بسمه‌تعالی

جناب آقای سیدمحمود اسلامی

با عنایت به شایستگی‌ها و سوابق درخشان در حوزه برنامه‌ریزی، بودجه و منابع و شناخت از توانمندی‌ها و روحیه انقلابی و فسادستیزی جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت «معاون توسعه مدیریت و منابع» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مسیر اعتلای مادی و معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و امعان نظر به مأموریت‌های محوله با تأکید بر موارد ذیل مورد اهتمام قرار گیرد:

-اجرای دقیق قوانین و مقررات مالی و محاسباتی و شفاف‌سازی اطلاعات مالی و اداری وزارت متبوع

-پیگیری تحقق بودجه‌ریزی عملیاتی در سطح ستاد و استان‌ها

-استقرار بهینه نظام مدیریت منابع انسانی

-اجرای کامل برنامه دولت الکترونیک در تمامی سطوح ستادی و استانی در قالب پنجره واحد خدمات و دستورالعمل‌های ذیربط

-انجام اقدامات لازم جهت تقویت اقتصاد فرهنگ در حوزه‌های مختلف و بهبود محیط کسب و کار

-برنامه‌ریزی جهت اجرای نظام‌های نوین مدیریتی

مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانۀ حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) از خداوند منّان خواستارم.»

سید‌محمود اسلامی متولد ١٩ شهریور ١٣٥٨ دارای مدرک دکترای تخصصی مدیریت است. از جمله سوابق این مدیر فرهنگی و مدرس دانشگاه می‌توان به مدیرکلی مالی و اداری سیما، مدیرکل برنامه‌ریزی سالانه سازمان صداوسیما، معاون مالی و اداری مرکز تحقیقات صداوسیما، مدیر مالی و اداری شبکه‌های دو و چهار اشاره کرد.

یادآور می‌شود، پیش از این لادن حیدری عهده دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. گفتنی است، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جداگانه، لادن حیدری را به عنوان مشاور وزیر منصوب کرد.

در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به لادن حیدری آمده است:

«سرکار خانم دکتر لادن حیدری

نظر به شایستگی، تعهد و تجربیات ارزشمند سرکارعالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر منصوب می‌شوید. امید می رود با استعانت از خداوند متعال و با مشورت با اندیشوران و صاحب نظران عرصه های فرهنگ و هنر در ارائه طرح ها و نقطه نظرات سازنده و پیگیری امور محوله موفق و موید باشید.» 
کد مطلب : ۳۱۱۲۲۳
https://www.ibna.ir/vdcj8vettuqev8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه تحول در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب
ضرورت تشکیل اتحادیه سراسری نشر