در ششمین جلسه از سلسله وبینارهای «روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» بررسی می‌شود؛

جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی

نشست «جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی» میزبان استاد بخش آرشیو و مطالعات اطلاعات دانشگاه اتیک غربی یونان است.
جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به همت دفتر پژوهش و آموزش نهاد سومین جلسه از سلسله وبینارهای «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی» با سخنرانی دافنه کیریاکی-مانسی، استاد بخش آرشیو و مطالعات دیجیتال دانشگاه اتیک غربی یونان برگزار می‌شود.
 
دافنه کیریاکی-مانسی که دکترای خود را از دانشگاه تورنتوی کانادا گرفته است، سوابقی مانند مسئول کتابخانه، آرشیو تلویزیون آموزشی و رسانه‌های آموزشی وزارت آموزش یونان را در کارنامه خود دارد.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این وبینار می‌توانند، دوشنبه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۸ الی ۲۰ از طریق صفحه اسکای روم دفتر پژوهش و آموزش نهاد در این نشانی اقدام، یا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد، اینستاگرام و صفحه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آپارات این جلسه را پیگیری کنند.
 
 سلسله وبینارهای «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» که به همت دفتر پژوهش نهاد با همکاری انجمن علمی ارتقاء کتابخانه‌های عمومی، به دبیری منصور کوهی رستمی، استادیار دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود، تاکنون به موضوعاتی مانند «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای»، «طراحی خدمات برای کتابخانه‌ها» و «چرا کتابخانه‌ها متفاوتند» پرداخته است.
کد مطلب : ۳۱۰۶۲۵
https://www.ibna.ir/vdcew78xnjh8zpi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هفته کتاب 1400
پرونده ویژه تحول در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب