در آئین مجازی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

برگزیدگان پنجمین دوره جام باشگاه‌‏های کتابخوانی معرفی شدند

برگزیدگان و شایستگان تقدیر پنجمین دوره جام باشگاه‌‏های کتابخوانی در بخش‌های نامه به نویسنده، فیلم کوتاه، باشگاه منتخب، معرفی نویسنده منتخب اعضای باشگاه‌ها، مدارس، کتابخانه‌های فعال، باشگاه‌های روستایی، مهدکودک‌ها و کتابفروشی‌های فعال معرفی شدند.
برگزیدگان پنجمین دوره جام باشگاه‌‏های کتابخوانی معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم اختتامیه پنجمین دوره‎ جام باشگاه‎‌های کتابخوانی کودک و نوجوان با حضور سید‌عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‏‌های عمومی کشور و محسن جوادی، معاون امور فرهنگی سه ‎شنبه(12 مردادماه) در سالن جلسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

برگزیدگان پنجمین دوره جام باشگاه‏‌های کتابخوانی در بخش‌های نامه به نویسنده، فیلم کوتاه، باشگاه منتخب، معرفی نویسنده منتخب اعضای باشگاه‌ها، مدارس، کتابخانه‌های فعال، باشگاه‌های روستایی، مهدکودک‌ها و کتابفروشی‌های فعال به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند.

در بخش باشگاه‌های کتابخوانی، باشگاه کتابخوانی سردار دل‎‌ها از محمدآباد، بوشهر، باشگاه کتابخوانی عشق و اندیشه از نیشابور استان خراسان رضوی و باشگاه کتابخوانی کفشدوزک از تربت جام استان خراسان جنوبی، باشگاه‏‌های برگزیده کتابخوانی شناخته شدند.

همچنین باشگاه‌‎های باهم بخوانیم از گنبد کاووس استان گلستان، بادگیر از ابرکوه استان یزد، مشق دانایی از مروست استان یزد، کوک از بندعباس استان هرمزگان، نوگلان کتاب‎ یار از منوجان جنوب کرمان، انارستان کتاب از شهرضا استان اصفهان، خوره‏‌ها از فردیس کرج، پروانه‏‌های سفید از رفسنجان استان کرمان و کافه کتاب شاهد از آمل استان مازندران باشگاه‎‌های برگزیده معرفی شدند.

در بخش نامه به نویسندگان نیز محمدصادق میرشکار از کلاله استان گلستان، محمدصالح صائمی از سمنان و ژیلا خسروی از زبرخان استان خراسان به‌عنوان برگزیدگان این بخش شناخته شدند.

در بخش فیلم فاطمه دارابی از بوشهر، زهرا زراعت پیشه از بهبهان استان خوزستان و محمدعرشیا آقایی از نظرآباد استان البرز به‌عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

در بخش تسهیلگران برگزیده لیلا رستمی از گورک سادات تنگستان استان بوشهر و امیرادیب فومنی شاد از فومن استان گیلان به‌عنوان تسهیلگران برگزیده معرفی شدند.

مدارس هوای تازه از دیر تنگ خوش استان بوشهر و مدرسه قائم (عج) از شهرستان نور استان مازندران نیز به‌عنوان مدارس فعال پنجمین دوره جام باشگاه‎‌های کتابخوانی معرفی شدند.

 افسانه شعبان‏‌نژاد و محمدرضا شمس، نویسندگان منتخب اعضای باشگاه‎‌ها شناخته شدند.

در بخش کتابفروشی‎‌های فعال نیز خانه کتاب از اردکان استان یزد، نشر فرهنگ از سنندج استان کردستان و کتابسرای دانشجو از رامهرمز استان خوزستان کتاب‌فروشی‎‌های فعال این دوره معرفی شدند.

کتابخانه‏ مرکزی همدان استان همدان، کتابخانه مرکزی تبریز استان آذربایجان شرقی و کتابخانه عمومی آیت‎‌الله دستغیب از شاهین‌شهر و میمه استان اصفهان نیز کتابخانه‌های فعال این دوره معرفی شدند.

در بخش باشگاه‌های مهدکودک فعال نیز باشگاه‎‌های باران3-1 از کنگاور کرمانشاه و تتی از نور استان مازندران به‌عنوان باشگاه‏‌های فعال شناخته شدند.

حسین کشاورزان از اسلامشهر استان تهران، علیرضا سیدآبادی از زبرخان استان خراسان رضوی، فروغ هاشمی از اوز استان فارس و سیدحسن لوح موسوی از نجف‎آباد استان اصفهان به‌عنوان مدیران فعال ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.

فهرست تمامی برگزیدگان و شایستگان تقدیر در سایت شبکه ترویج کتابخوانی به آدرس  http://bookpromotion.ir/ منتشر شده است.
کد مطلب : ۳۰۹۱۲۷
https://www.ibna.ir/vdcj8hetauqeyvz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پرونده ویژه تحول در صنعت نشر
تاثیر تخفیف بر بازار کتاب
ضرورت تشکیل اتحادیه سراسری نشر