تا پایان روز نخست اجرای طرح «تابستانه کتاب 1400» تعداد 711 نسخه کتاب به ارزش 350 میلیون و 347 هزار ریال در کتابفروشی‌های مجری طرح در لرستان به فروش رفت.
لرستان؛ فروش 35 میلیونی کتاب با «تابستانه» در روز نخست
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان، در طرح «تابستانه کتاب 1400» که از 9 تا 15 مردادماه برگزار می‌شود، 10 کتابفروشی از لرستان مشارکت می‌کنند.

در این دوره از طرح‌های فصلی حمایت از کتابفروشی‌ها، 2 کتابفروشی از خرم‌آباد و 8 کتاب‌فروشی از سایر شهرستان‌های استان شرکت دارند.

کتابفروشی‌ها‌ی هزار و یک شب و ستارگان آسمان از خرم‌آباد و اردوی سوره، سامان (دهقان)، شهر کتاب از بروجرد، فردوسی، مشهور همدانی، کتاب پارسی و کتاب‌فروشی ولایت از سایر شهرستان‌های استان، در طرح تابستانه کتاب 1400 شرکت کرده‌اند.

بر اساس همین گزارش، در روز آغازین طرح تعداد 711 نسخه کتاب به ارزش 350 میلیون و 347 هزار ریال در استان لرستان به فروش رسید.

معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی تسهیلاتی را در قالب یارانه کتاب به کتابفروشان ارائه می‌دهد که فرصت مناسبی جهت علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است که از یارانه 20 درصدی خرید کتاب استفاده کنند.
کد مطلب : ۳۰۹۰۱۰
https://www.ibna.ir/vdca6onew49nww1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بزرگداشت حافظ
بهارانه کتاب
تقدیر از مروجان کتابخوانی