رئیس حوزه هنری ضمن تاکید بر تداوم خط‌شکنی انتشارات سوره مهر گفت:‌ توسعه مخاطب و شکستن فضای ناامیدی که می‌گوید نمی‌شود در عرصه فرهنگی انقلاب کار کرد، اولویت اصلی ماست.
توسعه مخاطب اولویت اصلی انتشارات سوره مهر است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری در بازدید از انتشارات سوره مهر گفت: پیشگام بودن انتشارات سوره مهر در عرصه نشر باید در خدمت توسعه مخاطب و شکستن فضای راکدی باشد که این ‌تلقی را ایجاد می‌کند که نمی‌شود در عرصه فرهنگی انقلاب اسلامی کار کرد.

وی برگزاری موفق نمایشگاه مجازی سوره مهر را یک خط شکنی مهم دانست و افزود: این خط‌شکنی نه تنها متعلق به سوره مهر است، بلکه برای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و نشر کشور نیز ماندگار خواهد بود. اینگونه حرکت‌ها باید تداوم داشته باشد و هر حرکتی جدید از این ‌نوع باید تفاوت‌های ملموسی از لحاظ میزان فروش، توسعه مخاطب و نوآوری و ایده پردازی با برنامه‌های گذشته داشته باشد.

رئیس حوزه هنری گفت: اگرچه برای من توسعه مخاطب و شکستن فضای ناامیدی که این تلقی را دربردارد که نمی‌توان در این عرصه کار کرد، مهمترین اولویت است، اما باید در بحث فروش نمایشگاه هم یک هدفی در نظر گرفته شود و تلاش شود به این ‌هدف برسیم.
کد مطلب : ۲۹۴۲۹۷
https://www.ibna.ir/vdcaoynu049nou1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

محرم 1401