کتاب «التیام زخم‌های فرزندپروری ناکارآمد» نوشته لی والاس با ترجمه مریم تقی‌پور در برنامه چراغ مطالعه نقد و بررسی می‌شود.
کتاب «التیام زخم‌های فرزندپروری ناکارآمد» نقد و بررسی می‌شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، برنامه چراغ مطالعه که فصل تازه خود به کتب روان شناسی اختصاص داده است، در ششمین قسمت از این فصل به بررسی کتاب «التیام زخم‌های فرزندپروری ناکارآمد» خواهد پرداخت.
 
کتاب التیام زخم‌های فرزندپروری ناکارآمد به کودکان دیروز و بزرگسالان امروز اشاره دارد که در خانواده‌های ناکارآمد رشد یافته‌اند؛ کسانی که از دوران نوزادی پیام‌های مشوش و تحریف شده‌ای از والدینشان دریافت کرده‌اند، مثل «تو دوست داشتنی یا ارزشمند نیستی»، «بی احساس باش»، «به خودت و دیگران اعتماد نکن»، «حرف نزن»
 
این اثر نوشته لی والاس توسط مریم تقی پور ترجمه و به کوشش انتشارات سایه سخن چاپ و منتشر شده است.لی والاس در این کتاب نشان می‌دهد که برای داشتن دوران کودکی شاد هیچوقت دیر نیست! کودک دیروز که بزرگسال امروز است، می‌تواند فرایند باز آفرینی را تجربه و به درستی رشد کند و از نو دوران بزرگسالی شادی را تجربه کند.
 
مریم تقی‌پور، مترجم کتاب «التیام زخم های فرزندپروری ناکارآمد» در این قسمت از برنامه پاسخگوی سوالات کوروش علیانی خواهد بود.
 
ششمین قسمت چراغ مطالعه امشب ۱۱ مرداد ماه ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه چهار می رود. بازپخش این برنامه یکشنبه ۱۲ مرداد ساعت ۱۷ و جمعه ۱۷ مردادماه ساعت ۹ صبح خواهد بود.
کد مطلب : ۲۹۳۸۵۲
https://www.ibna.ir/vdcgnw9xxak9y74.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پیاده‌روی اربعین 1401