فراخوان چهارمین دوره‌ جایزه‌‌ «ابوالحسن نجفی» منتشر شد.
فراخوان چهارمین دوره‌ جایزه‌‌ «ابوالحسن نجفی» 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به منظور پاسداشت یاد استاد نجفی در عرصه‌‌ ترجمه و تشویق مترجمان در اعتلای زبان فارسی، مرکز فرهنگی شهر کتاب مراسم چهارمین دوره‌‌ جایزه‌‌ ابوالحسن نجفی را در بهمن سال جاری برگزار می‌کند و از بهترین ترجمه‌‌ رمان و مجموعه داستان کوتاهی که در سال ۱۳۹۸ منتشر شده، با اهدای جایزه و نشان ابوالحسن نجفی تقدیر می‌کند.

 مترجمان و ناشران علاقه‌مند به شرکت در این جایزه می‌توانند دو نسخه از کتاب خود را تا پایان شهریور ۹۹ به دبیرخانه‌‌ جایزه‌ به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم، پلاک ۸، کدپستی ۱۵۱۳۶۴۸۳۱۳، مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۱۷۴۵۸ و ۸۸۷۲۳۳۱۶ تماس بگیرند.

 آبتین گلکار با ترجمه‌‌ رمان «آشیانه‌ اشراف»اثر ایوان تورگنیف، محمد همتی با ترجمه رمان «مارش رادتسکی» اثر یوزف روت و زینب یونسی با ترجمه‌ی رمان «زلیخا چشم‌هایش را باز می‌کند» اثر گوزل یاخینا برگزیدگان سه دوره‌‌ی گذشته‌‌ این جایزه بوده‌اند.

هیات داوران چهارمین دوره جایزه عبارت‌اند از: مهستی بحرینی، ضیا موحد، حسین معصومی همدانی، عبدالله کوثری، موسی اسوار، ابوالفضل حری، آبتین گلکار با دبیری علی اصغرمحمدخانی.
کد مطلب : ۲۹۲۵۹۶
https://www.ibna.ir/vdcaounui49nom1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بزرگداشت حافظ
مردی که نادر بود
پرونده ویژه بزرگداشت فردوسی