مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: طبق برآوردهای صورت گرفته، شیوع ویروس کرونا بیش از 30 میلیارد تومان خسارت به بخش‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای استان وارد کرده است.
کرونا 30 میلیارد تومان به فرهنگ، هنر و رسانه لرستان خسارت وارد کرد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی با اعلام این خبر، گفت: شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمامی فعالیت‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه ای این اداره کل، خسارات فراوانی را به این حوزه وارد آورده است.

وی افزود: بر همین اساس و طبق برآوردهای صورت گرفته، خسارت‌های وارده به بخش فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای استان لرستان بالغ بر 30 میلیارد تومان است که در مدت زمان کمتر از دو ماه طی اسفند 1398 و فروردین 1399 به وقوع پیوسته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: از این مبلغ، بالغ بر 15 میلیارد تومان خسارت مربوط به بخش‌های فرهنگی، هنری و قرآنی و 15 میلیارد تومان نیز مربوط به حوزه رسانه شامل مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان است.

فتایی همچنین با اشاره به تلاش در جهت حمایت از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و جامعه قرآنی استان، گفت: خسارت‌های وارده به‌طور دقیق و با جزئیات کامل به مقامات کشوری و استانی گزارش داده شده و امیدواریم با پیگیری‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار لرستان و قول مساعد دولت در جهت حمایت از خسارت دیدگان، بتوانیم بخشی از این خسارات را مرتفع سازیم.
کد مطلب : ۲۸۹۷۸۲
https://www.ibna.ir/vdcdjn0xxyt0j56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نمایشگاه کتاب 1402